Панно "Падма"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0206033024
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь, золото, кристали Swarovski
 • Розмір:
  62.5х82.5х4 см
12 432 грн

Одним із символів Двоякої, Творчої Мощі у Природі (матерія та сила на матеріальному плані) є «Падма», водяна лілія Індії. Лотос є продуктом тепла (вогню) і води (пара або ефіру); у кожній філософській та релігійній системі, навіть у християнстві, вогонь є Божественним Духом, активним чоловічим, що зароджує початок; а ефір чи душа матерії, світло вогню – пасивний жіночий початок, від якого все в цьому Всесвіті сталося. Тому Ефір чи Вода є Матір, а Вогонь є Батько. Сер Вільям Джонс – а до нього архаїчна ботаніка – показав, що насіння Лотоса містить, навіть до їх проростання, цілком сформоване листя та мініатюрний вигляд майбутньої, закінченої рослини; так природа дає нам зразок попереднього оформлення її творів. Насіння всіх явно шлюбних рослин, що приносять квіти, містять ембріон рослинки вже готової форми.

Крім того, Лотос або Падма є дуже древнім і улюбленим символом самого Космосу, так само і людини. Причина популярності полягає, по-перше, у вищезгаданому факті, що насіння Лотоса містить у собі закінчену, мініатюрну, майбутню рослину, що є символом того факту, що духовні прототипи всіх речей існують у світі нематеріальному раніше, ніж ці речі стають матеріальними на Землі; по-друге, у тому факті, що рослина Лотоса росте у воді, маючи свій корінь у мулі, і розпускає свою квітку поверх води у повітрі. Таким чином, Лотос символізує життя людини так само, як і Космосу. 

Наші ювеліри втілили прекрасний космічний символ у металі, вкрили його шаром золота, розмалювали емалями та прикрасили камінням Сваровські.

Лотос рзміщено посеред живопису, виконаному в абстрактній техніці Alkohol Ink. Ця сучасна техніка дозволяє створити неповторні переходи і переливи кольору. Важливою особливістю є неповторність ліній і комбінацій. 

Купити панно "Падма" можна у нашому інтернет-магазині Exklusi.com зі швидкою доставкою по всій території України.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.