Подарунок для дитини - радість на кожен день

Дитинство - безтурботний час, коли збуваються усі бажання і оживають потаємні мрії. Все що потрібно для перетворення дитинства в казку - увага батьків і якісні подарунки.

Тематичні подарунки дитині - грамотно підібрані презенти

На перше вересня дитині можна подарувати "Бібліотеку дитячої літератури" – лімітоване видання, що складається з 10 книг з авторським дизайном, створеним майстрами палітурної справи. Перший том присвячений російським народним казкам. Другий - творам І.С. Тургенєва. Третій - розповідями майстра літератури Льва Толстого.

Четвертий том містить твори Федора Достоєвського і Антона Павловича Чехова. П'ятий том містить розповіді Купріна, Буніна і Толстого. Шостий том відведений під "Чапаєва" і роман "Як гартувалася сталь". У шостому томі зібрані твори Аркадія Гайдара, починаючи розповіддю "Школа" і закінчуючи повістю "Тимур і його команда". У сьомому, восьмому, дев'ятому і десятому томах зібрані роботи зарубіжних письменників і поезія народів світу.

Ще один оригінальний подарунок, який можна піднести в честь Дня знань - дитячий портрет з бурштину. Це авторська робота, створена на основі фотографії. Для неї майстер використовує великі камені бурштину і ретельно відібрану бурштинову крихту. Портрет стане відмінним презентом для дитини в честь Дня знань.

Дівчата напевно зрадіють Біблії для дітей в дерев'яному футлярі - подарунковому виданню найбільш відомої книги на планеті. Воно прикрашене палітуркою, італійською шкірою сортів Robbat Rossa і Olum Blue, золотим тисненням, дворівневою обкладинкою і художньою печаткою. У дитячій Біблії в короткій і доступній формі розповідається про життєвий шлях Ісуса Христа і любов Бога до людей. Таке видання стане барвистим путівником, який проведе дитину в світ християнської релігії.

Ще один цікавий подарунок для дівчаток - книга "Маленький принц". Це культовий твір А. Екзюпері. Його сюжет відомий мільйонам людей, а фрази головного героя розібрані на цитати. Ця книга познайомить дівчинку з елементами дорослого життя і навчить тримати відповідь за тих, кого вона приручила. "Маленький принц" прикрашений обкладинкою, золотим тисненням і шкіряним плетінням. Він поставляється з надійним дерев'яним футляром, призначеним для довгого зберігання книг.

Хлопчиків напевно зацікавить "Повна Історія Середзем'я" - сучасна казка, написана Джоном Толкіном. Вона похмура і світла, сумна і весела одночасно. У ній добро бореться з підступним злом і перемагає завдяки участі в битві колоритних персонажів. "Повна Історія Середзем'я" - не просто казка, це підручник з прописними істинами. Юний читач дізнається, що розум важливіше сили а доброта - напористості і злісті. В історію входить ціла серія книг, присвячених вигаданому Середзем'ю: Володар Кілець,

Діти Гуріна, Хоббіт і Сильмарілліон. Збірник прикрашений палітуркою з італійської шкіри «Maronne Robbat», обкладинкою зі шкіри «Spectro Collection» і фірмовим футляром розміром 320x250x125 мм.

Що подарувати дитині на Новий рік? Наприклад, картину з бурштину "Святий Миколай з дітьми". Це витвір мистецтва ручної роботи.. Для його виготовлення використана бурштинова крихта, спеціальний клей і ретельно відібрані шматочки бурштину. Додає краси презенту лакований багет з натуральної деревини. На ньому зображений Святий Миколай - головний наставник для маленьких дітей. Він прищеплює малюкам правильні звички і вчить їх праведного життя. Він стане відмінним подарунком на Новий Рік та Різдво Христове.

Не менш привабливий дитячий презент книга "Про Новий Рік". У ній розповідається історія святкування Нового року, описані найбільш популярні новорічні ритуали і традиції. Ви дізнаєтеся, який одяг носити в це свято, як проводити святкові заходи і як уникати новорічних проблем. Книга оздоблена золотим тисненням, авторськими ілюстраціями, дорогоцінними металами та камінням Сваровскі. Вона стане хорошим подарунком для дітей віком старше 7 років.

Які подарунки піднести підліткам? Вони напевно зрадіють книгам про Гаррі Поттера. У бібліотеку входить вся серія фентезійних романів Дж.К. Роулінг, присвячених маленькому чарівникові. У них розповідається про протистояння Добра зі Злом і придбанні малюком-чарівником безсмертя. Роман здобув популярність завдяки колоритним персонажам і вмілому поєднанню кількох жанрів. У ньому присутні елементи фентезі і пригод, трилера й детектива, любовної драми і підліткового роману.

Де купити найкращі подарунки для дітей?

Оригінальні презенти за привабливою ціною можна купити в онлайн-магазині exklusi.com. Вас чекають твори мистецтва ручної роботи, широкий асортимент, доставка товарів Нової пошти в будь-яку точку України і привітний персонал.


Дітям

Показано з 1 по 24 із 24 (всього 1 сторінок)