Чоловіку

Оригінальний подарунок чоловікові - подяка коханій людині за турботу

Чоловік - мабуть, найбільш важлива людина в житті. З ним можна розділити радості і нещастя, достаток і убогість, злети і падіння. Чоловікові можна довірити будь-яку таємницю і отримати важливу пораду в складній ситуації. Саме тому настільки дорога людина заслуговує на якісний подарунок.

Який купити чоловікові подарунок?

Авторське панно "Боги багатства" - авторський сувенір для коханого чоловіка. На ньому зображені золоті монети, античні статуї і боги Давньої Греції. Панно стане справжньою окрасою вітальні, робочого місця в офісі або кабінету керівника. Картина декорована дерев'яним багетом, мідної накладкою, срібним і золотим напиленням, а також камінням Сваровскі. Художня композиція нанесена спиртовими чорнилом - фарбами 21 століття.

Авторське панно "Ангел" - картина, присвячена крилатим небесним захисникам - ангелам. Вони оберігають людей від злих сил, наставляють на шлях істинний і показують шлях до Господа. Панно намальовано спиртовими чорнилом, які є трендовими фарбами поточного сторіччя. Робота додатково прикрашена дерев'яним багетом, срібним і золотим напиленням, а також камінням Сваровскі.

Велика книга афоризмів - подарункове видання з влучними висловами. Її автори - значущі люди минулого і сучасності: політики, художники, воєначальники і поети. Книга оздоблена вручну нанесеними візерунками, позолотою і глибоким тисненням. Її палітурка виконаний з натуральної шкіри італійського виробництва і вкрита захисним лаком. Книга стане відмінним подарунком чоловікові, що захоплюються Сходом.

Велика книга чоловічих захоплень – енциклопедія хобі представників сильної половини людства. У ній докладно описані правила і ключові особливості футболу, хокею, баскетболу, регбі і гольфу. А також правила риболовлі, секрети полювання і правила гри в шахи. Читача чекає історія розвитку чоловічих хобі і докладний опис їх становлення в сучасному світі. Книга оздоблена золотим тисненням, шкіряним плетінням і є готовим подарунком.

Велика книга про сенс життя і призначення - видання, що дає ключ до розуміння життєвих процесів і професійному зростанню. Книга позбавляє від психологічних проблем, сприяє більш гармонійного життя і допомагає зцілитися від фізіологічних недуг. У ній докладно описані етапи розробки життєвого плану, методи визначення життєвого призначення а також секрети читання знаків долі. Читач зможе доторкнутися до багатовікової мудрості, написаної філософами, державними діячами та відомими письменниками. Книга оздоблена палітуркою з натуральних шкір сорти Крокозомбо і Роббат Блю. Доповнює оформлення видання дворівнева обкладинка, золоте тиснення, кольоровий обріз і художні запечатки.

Велика книга притч - подарунок, здатний надихати і мотивувати читача. Книга стане прикрасою домашньої бібліотеки, робочого кабінету і офісного столу. У ній укладено багатовіковий досвід, поданий в зручному для розуміння форматі. Притчі дають відповіді на більшість існуючих питань і наочно показують особливості сучасного життя. У книзі зібрані притчі 50 народностей, але найбільш повно представлені притчі індійців, персів, євреїв, християн, греків і ассірійців.

Щоденник "Святий Георгій Побідоносець" - ексклюзивний сувенір для ділової людини. Це записна книжка, яку завжди можна взяти з собою. У ній досить сторінок для формування тижневого розкладу, ведення щоденних записів і фіксації важливої ​​ділової інформації. Щоденник виготовлений з натуральної шкіри, білого паперу і дорогоцінних металів. А його титульну сторінку прикрашає фігура Георгія Побідоносця.

Де в Україні купити цікавий подарунок чоловікові

Оригінальні презенти для чоловіка можна купити в онлайн-магазині exklusi.com. Ми маємо в своєму розпорядженні багатим каталогом іменних ікон, подарункових книг, картин і преміальних щоденників.


Чоловіку

Набір Explore Brushed Black Hugo Boss (кулькова ручка та папка A5)

Набір Explore Brushed Black Hugo Boss (кулькова ручка та папка A5)

⭐️Товари для офісу ⭐️Товари для чоловіків ⭐️Кулькова ручка ⭐️Папка
Артикул:HPBS003A
Щоденник A5 Hugo Boss Storyline Agenda Black

Щоденник A5 Hugo Boss Storyline Agenda Black

⭐️Із закладкою гумкою⭐️Тверда обкладинка ⭐️Лінійна розмітка ⭐️Без датування
Артикул:HNH956A
Щоденник A6 Hugo Boss Storyline Black

Щоденник A6 Hugo Boss Storyline Black

⭐️Без датування ⭐️ М'яка обкладинка ⭐️ Фіксація металевою пластиною
Артикул:HNM956A
"Велика книга чоловічих захоплень" Ефимова О.І.

"Велика книга чоловічих захоплень" Ефимова О.І.

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат
Артикул:0302006080
Великий щоденник А4 "Тризуб" Синій

Великий щоденник А4 "Тризуб" Синій

⭐️Натуральна шкіра ручної роботи⭐️Прикраса мідною накладкою ⭐️Декорації ювелірною емаллю ⭐️ Не датована
Артикул:0304002022К
Книга "Гетьмани України"

Книга "Гетьмани України"

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат
Артикул:0302002092
Книга "Обрані рубаї" Омар Хайям

Книга "Обрані рубаї" Омар Хайям

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐ Футляр
Артикул:0303004001
Показано з 1 по 24 із 87 (всього 4 сторінок)