Срібні хрестики та ладанки

Кожна православна людина повинна мати натільні прикраси з образами Святих. Хрестики та ладанки покликані оберігати своїх власників від неправильних вчинків та життєвих невдач, але діють вони лише в тому випадку, якщо носити їх постійно. В нашому спеціалізованому магазині можна підібрати дорослі та дитячі підвіски на шию для себе або як цінний подарунок. Ми пропонуємо покупцям ексклюзивні вироби ручної роботи, які поєднують у собі художню цінність і глибокий духовний зміст. Вам залишається лише вивчити варіанти та зробити вибір.

Для чого потрібні хрести та ладанки?

Традиція носити при собі мініатюрні зображення Бога з'явилася у 4 столітті. Через релігійні гоніння енколпіони (саме так називалися перші версії оберегів) не можна було демонструвати, тому їх носили в кишенях. Саме вони дозволяли проводити церковні обряди в домашніх умовах. Згодом ставлення до віруючих змінилося і хрестики почали активно використовувати під час релігійних ритуалів, а також у звичайному житті. Сучасна атрибутика виконує одразу дві функції:

  • демонструє віру власника;
  • відіграє роль оригінальної прикраси.

Не менш популярними символами православ'я є ладанки – мініатюрні металеві іконки із зображеннями Святих, які прийнято носити на мотузці чи ланцюжку. Традиційно їх дарують близьким людям (родичам чи друзям) на якесь свято. Щодо хрестика, то його обов'язково потрібно купити на хрестини дитини – цей обов'язок покладається на хрещеного батька. Вважається, що оберіг насичується аурою власника, тому вдягати чужі хрестики чи ладанки не можна.

Великий вибір підвісок на шию у нашому каталозі

Спеціально для тих, хто шукає гарний подарунок для майбутнього хрещеника або віруючої людини, у нашому асортименті представлені вироби із:

  • срібла 925 проби – відрізняються лаконічним дизайном та поєднуються з будь-яким одягом;
  • срібла з частковою позолотою – підходять шанувальникам унікальних прикрас, демонструють статус власника.

Між собою підвіски відрізняються за:

  • розміром – бувають дитячі, жіночі та чоловічі прикраси, але поділ умовний, тому ви можете сміливо підбирати виріб, який візуально подобається та має оптимальну вартість;
  • зображенням – на хрестику чи ладанці може відображатися обличчя Амфілохія чи Іова Почаєвського, Миколи Чудотворця, Серафима Саровського, Ісуса Христоса, Георгія Переможця чи Архангела Михайла;
  • дизайном – є варіації з мінімальною кількістю додаткових елементів та моделі із золотим обрамленням. Крім того, ззаду на ладанках можуть бути слова молитви.

Вибір хрестика чи ладанки: що потрібно враховувати

Якщо шукайте приємний та наповнений змістом презент для віруючого родича чи друга, то ладанка та хрестик стануть найкращим вибором. Головне – уважно вивчити каталог та підібрати виріб, який викличе у отримувача щире захоплення. Щоб покупка виявилася успішною, врахуйте наступні моменти:

  1. Вік людини. Дітям потрібно підбирати невеликі хрестики та ладанки, а дорослій людині можна подарувати релігійний символ будь-яких розмірів.
  2. Вподобання одержувача. Хтось принципово носить лише срібні прикраси, а іншим подобаються обереги із позолотою.

Обставини дарування і те враження, яке хочете справити. Якщо важливо здивувати, краще купити розкішний оберіг із позолоченим обрамленням, а якщо просто хочеться виявити увагу й передати своє душевне тепло, то срібний хрестик із лаконічним декором стане оптимальним варіантом.


Срібні хрестики та ладанки

Показано з 1 по 24 із 69 (всього 3 сторінок)