Подарункові книги про полювання: ексклюзивний презент для цінителів

Подарункові книги про полювання: ексклюзивний презент для цінителів

Шукаєте оригінальний сувенір для завзятого мисливця або рибалки? Презентуйте йому подарункові книги! Полювання та риболовля популярні серед забезпечених людей, а тому ви напевно не прогадаєте з подарунком.

Книги допоможуть розвинути необхідні для полювання якості і добитися більш високих результатів. А також ознайомлять із сучасними видами зброї, розкажуть про багатих угіддях і допоможуть підібрати ефективні прийоми добування звірів і птахів.

 

Подарункові книги про полювання багаті не тільки змістом, а й оформленням. Це лімітовані видання, декоровані шкіряним плетінням ручної роботи. Їх обкладинка прикрашена дорогоцінними каменями, золотим тисненням і срібними візерунками. А текст надрукований на щільному крейдованому папері преміум-класу. Найбільш популярні такі книги:

 

"Повне керівництво до псового полювання" - подарункове видання з трьох томів. Прикрашено якісної шкірою, виробленої вручну. Титульний лист декорований тканиною і золотим тисненням. Для збереження книги передбачений щільний шкіряний футляр. 

Книга містить детальну інформацію про мисливські терміни, породи собак і коней. У ній зібрані дані про комплектацію псарного двору, наведені приклади кращих кличок для собак і дані поради щодо вибору спорядження для полювання. На написання книги пішло 40 років: автор відвідав кожну губернію Російської імперії і поговорив з провідними мисливцями країни.

 

"Царське полювання" - подарункова книга про полювання - головну розвагу коронованих осіб. Містить докладний опис процесу полювання, її учасників і рецепти приготування м'ясних страв. Книга заснована на матеріалах Н.І.Кутепова і доповнена інформацією сучасних істориків.

 

"Соколине полювання" - ексклюзивний сувенір, присвячений видобутку тварин за допомогою ловчих птахів. Він містить подробиці про різновиди соколів, способах їх підготовки до полювання, а також кращі варіанти поєднання ловчих птахів і мисливських собак. Незважаючи на те,що першоджерело був опублікований в 19 столітті, наведена в ньому інформація актуальна і сьогодні.

Дорогі подарункові книги про рибної ловлі - знахідка для рибалки

Книги про рибної ловлі дозволяють ознайомитися з новими видами принад і отримати більше знань про риболовні приладдя. Вони декоровані дорогоцінними металами і виглядають, як справжні витвори мистецтва. Такий презент з часом може стати сімейною реліквією, яку передають з покоління в покоління. Рекомендуємо купити такі книги:

 

"Життя і ловля прісноводних риб" - третє видання праці Сабанеева "Риби Росії". Автор в доступній формі розповідає про види риб, найбільш ефективні методи риболовлі і ділиться досвідом підбору приманок і снастей. Видання буде цікавим як досвідченим рибалкам, так і любителям, які тільки знайомляться з захоплюючим світом рибальства.

 

"Велика енциклопедія риболовлі" - видання, в якому зібрані захоплюючі факти про рибальство. Читач зможе почерпнути знання, які рибалки збирали протягом 500 років. У книзі розібрані переваги і недоліки вудки, спінінгу та інших видів снастей.

 

"Записки про вудіння риби" - багаторічні спостереження професійного рибалки. Містять сотні порад щодо вибору снастей, місця для ловлі риби і практичну інформацію про найбільш ходові види риб. Книга оздоблена мідною накладною, сріблом і позолотою. Вона стане прикрасою бібліотеки будь-якого рибалки.

Exklusi.com - магазин ексклюзивів

 

Подарункова книга - дорогий презент. Його слід купувати в спеціалізованих магазинах - таких, як exklusi.com. Покупців чекають 5 служб доставки на вибір, оплата готівкою і за безготівковим розрахунком, а також вичерпні консультації знавців книг.

 


Подарункові книги про полювання: ексклюзивний презент для цінителів

Книга "Полювання" з ножем

Книга "Полювання" з ножем

Артикул:ОЦИ2501181754
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Показано з 1 по 24 із 28 (всього 2 сторінок)