Поліцейському

Подарунок на день поліції - подяка за громадський порядок

Поліція грає в житті пересічних громадян ключову роль. Вона підтримує громадський порядок, запобігає вчинення злочинів і розслідує вже скоєні правопорушення. Поліція також охороняє значущі для держави об'єкти: банки, органи місцевої та централізованої влади, стратегічні об'єкти і місця проведення масових громадських заходів. Поліцейський - це людина високих моральних принципів, який чутливо реагує на багато життєвих ситуацій. У тому числі і подарунок, який йому підносять на день народження або дарують на честь професійного свята. Саме тому людині в погонах вибирати правильний презент.

Купити подарунок поліцейському і не прогадати


  • Щоденник "Національна поліція України" - стильний професійний презент для захисників громадського порядку. Він оформлений в шкіряну палітурку і прикрашений вставками з міді. Обкладинка щоденника декорована сріблом і золотом, а також розташованим по всьому периметру тисненням. Нанесені на титульний лист декорації зроблені з емалі ювелірного призначення, а зріз забарвлений золотою фарбою. Щоденник оптимізований для фіксації важливих подій і планування повсякденних справ. На його сторінках можна вести ділові записи, зберігати дані про прийдешні зустрічах і нарадах з працівниками. Також в щоденнику вбудований блокнот, який є незамінним атрибутом ділової людини. Блокнот можна використовувати для позначок, яким не знайшлося місця на сторінках тижневого розкладу.
  • "Історія царської охранки" - дорога книга, присвячена становленню таємної поліції Росії. Вперше про створення подібного відомства задумалися на початку 19 століття, а вже через 30 років з'явилося перше відділення в Санкт-Петербурзі. Спочатку це була особиста охорона царя, яку згодом перепрофілювали в поліцейське відомство. У його обов'язки входило підтримання громадського порядку, стеження за безпекою державних осіб і протидію бунтів. Необхідність роботи поліції підтвердило замах на Олександра II, який вижив тільки завдяки злагодженим діям співробітників внутрішніх органів. У 1906 році подібні відділення за указом Петра Столипіна з'явилися у всіх великих містах імперії. А ще через 2 роки були засновані охоронні підрозділи, які відповідали за об'єднання розшукових відділів в єдину структуру.
  • "Про злочини і покарання" - книга для людей, захоплених правом. Її автором є Чезаре Бонесано - адвокат, мислитель і громадський діяч. У 18 столітті він був головним борцем за громадську свободу і основним противником чинної судової системи. Завдяки старанням Бонесано в юриспруденції відбулися значні зміни: ввели суд присяжних, скасували застосування тортур до ув'язнених і заборонили катам стратити злочинців після смерті. Діяльність Чезаре зробила настільки значущий вплив на Австрію і Тоскану, що в цих державах була проведена судова реформа.
  • "Робота таємної поліції" - мемуари Заварзіна Павла, керівника Одеського і Московського охоронних відділень. У них докладно описані методи роботи слідчих початку 20 століття, а також протоколи розслідування злочинів того часу. Особливу увагу в книзі приділено вбивства Столипіну, розслідування справи Гапона і Азефа. Мемуари поміщені в шкіряну палітурку, прикрашені золотим тисненням і ювелірної емаллю. Для зручності читача передбачена закладка з шовку.

Купуйте подарунки поліцейським України в спеціалізованих магазинах

Хочете замовити ексклюзивний презент? Не знаєте, як здивувати співробітника внутрішніх справ? Тоді вам варто відвідати exklusi.com. Вас чекають більше 100 презентів для працівників різних професій, в тому числі юристів, військових, поліцейських і вчителів. Кожен презент оформлений в подарункову упаковку: він має сертифікат якості і може бути доставлений в будь-яку точку України протягом 1-2 днів.


Поліцейському

Показано з 1 по 24 із 108 (всього 5 сторінок)