Hugo Boss - бренд, який не перестає дивувати

Щоб виглядати бездоганно, кожна деталь образу має бути вивірена до дрібниць і виглядати розкішно, але при цьому стримано. Продукція Hugo Boss утілює собою аристократизм з нотками сучасності, дозволяючи відчувати внутрішню упевненість і демонструвати оточенню ідеальне почуття стилю. Бренд відповідально підходить до кожного етапу виробництва, починаючи від розробки концепції і вибору матеріалів, закінчуючи ретельною перевіркою якості і створенням ексклюзивних елементів. Вироби, створені німецькими дизайнерами і парфумерами, купують зірки шоу-бизнеса, політики і спорту, також їх часто дарують важливим діловим партнерам, привілейованим клієнтам або керівникам.

Непростий шлях до успіху

На сучасному етапі розвитку компанія регулярно презентує оригінальні колекції одягу і парфумів класу люкс, але перед досягненням світової слави їй пройшлося пережити безліч випробувань. Первинне підприємство, засноване Хьюго Фердинандом Боссом 1923 року, було орієнтовано на випуск одягу для спортсменів і робітників, причому масштаби його діяльності були невеликими. Фабрика в Метцингене швидко прийшла до занепаду, і її довелося закрити, але вже в 1931 році бізнес запустили знову, але вже в новому форматі.

Найскладнішим етапом історії бренду стали роки правління нацистів в Німеччині, коли робітникам в примусовому порядку доводилося шити військову форму. Серед співробітників були вихідці з різних європейських країн. Після закінчення Другої світової війни фабрику перепрофілювали на випуск одягу для листонош і працівників залізної дороги.

Важливим моментом став перехід управління до зятя засновника Ойгену Песть, який ініціював випуск першого чоловічого костюма в 1948 році. Згодом його справу продовжили діти, задіяти для створення моделей Вернера Бальдессарини. З 1985 року компанія представлена на біржі, а в 1991 році контрольний пакет акцій перейшов до Марцотто. Ще через дев'ять років концерн приєднався до фонду, що виплачує компенсації підневільним робітникам.

З початку 21 століття в лінійці бренду з'явилися жіночі колекції, а опісля ще деякий час - одяг для юних модників. Основні виробничі потужності Hugo Boss знаходяться в турецькому місті Ізмір, а офіс базується в Німеччині. Щорічний оборот складає майже 1,7 мільярда доларів, а товари продаються в усіх куточках планети, радуючи вишуканістю і прекрасною якістю.

Напрями діяльності

Над створенням премiум товарів Hugo Boss працюють більше 14 000 працівників, а до рекламних кампаній притягають світових зірок, таких як Джерард Батлер. Залежно від типу продукції і цільової аудиторії виділяють декілька напрямів:

1. Boss Black - класичний одяг для ділових зустрічей і не лише, в якій об'єднані класика і популярні модні тренди.
2. HUGO - спеціальні колекції для жителів мегаполісів.
3. Boss Orange - речі для поціновувачів незвичайних колірних комбінацій, готових дивувати оточення поєднанням богемного шику, романтичності, не відмовляючись при цьому комфорту.
4. Парфумерне виробництво, яким займається за ліцензією компанія Coty. У розпорядженні покупців жіночі і чоловічі парфуми класу люкс, а також туалетна вода. Аромати Hugo Boss із завидною регулярністю входять у світові ТОПи.

Що робить продукцію бренду особливою?

Кожна серія виробів німецької компанії по-своєму прекрасна, але є загальні переваги, які виділяють їх на тлі продукції інших брендів:

  • бездоганність крою і пошиття;
  • баланс між креативністю і елегантністю;
  • зручність носіння;
  • тканини високої якості;
  • універсальність носіння;
  • інноваційні технології виробництва.

Навіть на тлі жорсткої конкуренції у світі моди і парфумерії Hugo Boss вдається утримувати інтерес покупців. Продукція бренду орієнтована на успішних, самодостатніх людей, готових розвиватися і досягати життєвих цілей, зберігаючи індивідуальність і підбираючи для кожного випадку ідеальні образи.


Hugo Boss

Показано з 1 по 24 із 35 (всього 2 сторінок)