Іменні жіночі ікони

Іменні жіночі ікони - ексклюзивний презент для будь-якого свята

У кожної дівчинки, дівчини і жінки є своя захисниця. Це свята великомучениця, що поклала своє земне життя на вівтар православної віри. Такі великі жінки зробили справжній подвиг і зайняли гідне місце серед інших канонізованих святих. Але навіть зараз,через сотні років після вознесіння на небо, вони продовжують добру справу. Направляють на істинний шлях, зцілюють від смертельних хвороб, дають відповіді на спірні питання і виявляють милосердя на тлі тотальної жорстокості. Але як передати прохання святий захисниці? Як побачитися з небесною покровителькою? Дуже просто - достатньо мати ікону із зображенням великомучениці. Такі образи є дорогим подарунком: його можна піднести коханій дружині, новонародженій дитині, батькам або найкращому другові, який надав допомогу в скрутну хвилину.

Іменні ікони - багатство варіантів

  • "Великомучениця Катерина" - ікона дочки правителя Єгипту Максимина, що правив в 305 році нашої ери. З ранніх років Катерина славилася красою і розумом. Її вчителями були кращі філософи, математики і лінгвісти того часу. Катерина була настільки вправна в науках, що дала обітницю вийти заміж тільки за того чоловіка, який затьмарить її розум і красу. Про обітницю дізнався її духівник і порадив молитися Богу, щоб отримати можливість побачити лик Ісуса Христа. У Катерини просять благословення перед шлюбом, зцілення від хвороб і звільнення від духовних мук. Ікона цій святій буде відмінним подарунком жінкам з ім'ям Олена, Олена і Аліна.
  • "Мучениця Віра" - небесна покровителька жінок з ім'ям Віра. Вона дарує надію в скрутну годину, захищає від поганого впливу і повертає втрачене здоров'я. До неї звертаються дівчата і дівчатка, жінки і літні дами. Вони довіряють іконі сокровенні таємниці і просять щастя для своїх дітей.
  • "Мучениця Дарія" - ікона з бурштину, виконана насипною технікою. Вона виготовлена ​​з добірних каменів бурштину різних розмірів. Вся композиція накрита товстостінним склом, що захищає її від вологи і випадкових пошкоджень. Образ мучениці списаний з Дарії – жінки праведника Хрисанфа. Разом вони проповідували християнство, вели побожний спосіб життя і чинили опір тиску Римської держави.
  • "Прамати Єва" - ікона, присвячена першій жінці на планеті Земля. До неї йдуть з каяттям і просять викуп за різних гріхів. Кожен побожна людина, що звернувся до Праматері, отримає її благословення. Робота виконана професійним майстром за стародавніми лекалами. Для її виготовлення використана стабілізована деревина, дорогоцінні камені Сваровскі, позолота і срібне напилення.
  • "Преподобна Єфросинія княжна Полоцька" - маленький витвір мистецтва, присвячене дружині ватажка половців. У Єфросинії шукають захисту як юні діви, так і навчені досвідом жінки похилого віку. Вона дарує надію, позбавляє від накопичених образ і дає правильний напрямок у житті. Дана робота особливо цінна, тому що виготовлена ​​зі шляхетного дерева і прикрашена бурштинової крихтою.
  • "Преподобна Меланія" - робота, виготовлена ​​в техніці староруських ікон. Вона присвячена Меланії - безгрішній жінці, що жила на стику 4 і 5 століть нашої ери. З раннього дитинства вона полюбила Господа і поклялася служити йому все життя. У 14 річному віці Меланія стала дружиною купця Апініана і в муках народила йому двох дітей. Останні пологи мало не закінчилися смертю і лише втручання Бога зберегло їй життя. На знак подяки за чудесне спасіння Апініан дав обітницю вести безгрішний спосіб життя.
  • "Свята Анна Пророчиця" - ікона Анни, спадкоємиці священного племені Аарона. Її чоловік Маттан жив в Назареті і більше 50 років мріяв про дітей. Згодом від їх сім'ї відвернулися всі, в тому числі і первосвященик міста. Маттан не витримав такого ставлення і пішов в пустелю просити у Господа дитини. Бог змилувався над ним і відправив ангела, який повідомив Маттанію про вагітність Анни. Коли Маттан повернувся додому, то дізнався, що його дружина вагітна дівчинкою на ім'я Марія.

Де купити жіночі іменні ікони?

Шукаєте дорогі ікони? Хочете зробити ексклюзивний подарунок? Тоді вам потрібен онлайн-магазин exklusi.com. Вас чекають образи великих мучениць і православних святих, виготовлених за технологіями 10-12 століття. Вони зроблені вручну, прикрашені дорогоцінними каменями і бурштинової крихтою. Завдяки різноманітності робіт ви легко підберете ікону з потрібним ім'ям.


Іменні жіночі ікони

Показано з 1 по 24 із 265 (всього 12 сторінок)