Цінителеві вина

Подарунок любителю вина - справжньому цінителю життя

Вино - не просто різновид алкоголю, а справжній витвір мистецтва. Воно виткане з кращих сортів винограду, людської праці та сотень протиріч. Батьківщиною слова "вино" вважається Грузія, але законодавцем винної моди є Франція.

При цьому перший винний льох виявили в Єгипті і заповнений він був продукцією майстрів Стародавньої Греції. Довгий час вино служило універсальною валютою і замінювало монети зі срібла і золота. Згідно з даними істориків, цей алкогольний напій часто фігурує в книгах. Так, автори Біблії згадали його 450 разів на 1217 сторінках.

Навколо вина сформувалося співтовариство цінителів, що складається з успішних людей. Вони люблять стильний одяг, брендові речі і оригінальні подарунки. Але що подарувати таким людям?

Вибираємо подарунок для любителя вина

Цінителі виноградного напою будуть раді отримати в подарунок картину, лімітоване видання книги або іменну ікону. Для них в магазині exklusi.com приготовлені такі презенти:

 

Книга "Вино" від Андре Домнуле стане відмінним презентом цінителеві алкогольних напоїв. Вона містить детальну історію виноробства, секрети вирощування винограду і грамотного облаштування погребів. У книзі детально описані країни, зайняті виготовленням вина. Читач знайде багато інформації про Францію, Іспанію, Італію Німеччину, Австралію і Середземномор'я. У книзі також зібрані секрети дегустації, поради щодо вибору келихів і правила сервіровки столів з алкогольними напоями. На особливу увагу заслуговує не тільки зміст книги, а й її зовнішній вигляд.

Вона виконана у вигляді подарункового видання з шкіряним плетінням ручної роботи. Всі декоративні елементи книги виготовлення за методикою конгревного тиснення. А основними декоративними матеріалами є золото і срібло. Таке видання займе гідне місце в бібліотеці керівника, підприємця, директора сільськогосподарської компанії і банкіра.

 

"Вино. Атлас світу" - одна з найвідоміших книг про виноробство в світі від Х. Джонсона і Д. Робінсон. Джонсон - британський експерт, найбільш продаваний винний письменник планети. Спробував найстаріше вино у світі, виготовлене в 1540 році. Довгий час працював штатним письменником видань Condé Nast Publications, Vogue і журналу "Дім і Сад". Першою його роботою є "Всесвітній винний атлас", випущений в 1971 році. Видання було тепло прийнято читачами, а критики назвали його найбільш великою подією у винній літературі за минуле десятиліття. Джонсон написав 5 книг,

більше 1000 статей і 5000 рецензій. Він є почесним жителем Британії та штатним експертом видання "Санді Таймс".

 

Дженіс Робінсон - найбільш авторитетний винний критик Франції та Сполучених Штатів Америки. Розробник авторської шкали якості благородних алкогольних напоїв. "Вино. Атлас світу" - одне з найавторитетніших видань про виноробство.

Користується величезною популярністю у власників виноградників, так як містить теоретичні дані і вичавлювання з практичних навичок виготовлення якісного вина.

 

Книга "Кращі вина" - подарункове видання для людей, які мріяти стати винокуром. У книзі зібрана докладна інформація про найбільш популярних спиртних напоях,

рецепти приготування горілки і вина, секрети правильного вживання алкоголю і практичні поради щодо вибору посуду для його дегустації. Видання оформлене в шкіряну палітурку, прикрашене покритими сріблом накладками і золотим тисненням. Його бічний зріз забарвлений в рожевий колір друкарською фарбою. Книгу варто розглядати як самовчитель і елітний подарунок для значущого людини.

Де замовити подарунки онлайн в Україні?

 

Оригінальні та елітні подарунки з доставкою по Україні можна замовити в exklusi.com. Покупців чекають широкий асортимент, доступна вартість і гнучкі умови оплати замовлень.

 


Цінителеві вина

Портрет з бурштину на замовлення 30x40
Артикул: П0003
30x40
40x60
60x80
Термін виготовлення залежатиме від складності портрета. Характеристики портрету: Портрети виго...
Ціну уточнюйте
Купити
Купити в 1 клік
Подарункова книга "Кращі вина"
Артикул: 0302008033
Характеристики книги: Дана подарункова книга оформлена в палітурку з натуральної високоякісної шк...
14 850 грн
Купити
Купити в 1 клік
Книга "Повне керівництво по виготовленню алкоголю. Винокуріння"
Артикул: 0302008012
Характеристики книги: Дана подарункова книга оформлена в палітурку з натуральної високоякісної шк...
10 425 грн
Купити
Купити в 1 клік
Книга "Кращі вина"
Артикул: 0302008034
Характеристики книги: Дана подарункова книга оформлена в палітурку з натуральної високоякісної шк...
9 513 грн
Купити
Купити в 1 клік
Книга "Вино. Атлас світу" Х'ю Джонсон, Дженсіс Робінсон
Артикул: 25712-1
Дана подарункова книга оформлена в шкіряну палітурку ручної роботи. Декор по книзі виконаний за техн...
16 999 грн
Купити
Купити в 1 клік
Книга "Вино" Андре Доміне
Артикул: 25712
Дана подарункова книга оформлена в шкіряну палітурку ручної роботи. Декор по книзі виконаний за техн...
26 499 грн
Купити
Купити в 1 клік
Книга "Вино " А. Доміне
Артикул: ОЦИ93
Складова палітурка "Брадель", ручної роботи, виконаний з комбінації коркового шпону і натуральних шк...
49 800 грн
Купити
Купити в 1 клік
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)