Новий рік

Оригінальні подарунки на Новий рік

Новий Рік - найбільш довгоочікуване свято, якому раді дорослі і діти. Щоб після нього залишилися приємні спогади, потрібно подбати як про проведення свята, так і подарунки. Звичайні презенти краще не купувати, адже особливе торжество повинно бути зазначено відповідними презентами. Саме такі товари ви зможете купити в нашому інтернет-магазині.

Які цікаві подарунки на Новий рік вибрати?

Авторський диптих "Система знаків зодіаку" - ексклюзивна картина, в якій буйство фарб сусідить з глибоким сюжетом, а загадкові символи - з відомими всім знаками зодіаку. Вона виконана в жанрі спиртової живопису і вражає своєю красою. Сюжет роботи навіяний вавилонської зодіакальною системою віком 3000 років. Філософи, письменники, мудреці і правителі несли знання про неї крізь століття і зберегли давню мудрість для існуючих поколінь. Кожен знак Зодіаку унікальний і має свої риси характеру, життєвими цінностями, гідності і недоліками. Кожен знак - це особистість, яку потрібно поважати і розуміти.

Блокнот життєвих цілей для дівчинки - символічний подарунок для маленької принцеси, що дозволяє зробити життя більш продуманої і практичною. На його сторінках зображені дитячі мрії, рецепти життєвого щастя і потаємні рецепти. Через роки виросла маленька дівчинка зможе озирнутися назад, у своє минуле і дізнатися, які з її мрій стали реальністю. Кожна сторінка блокнота виконана вручну, наповнена побажаннями і влучними висловами. І на них достатньо місця, щоб власниця могла робити власні нотатки і фіксувати важливу інформацію.

Великий щоденник "Тризуб" - класичний сувенір для ділових людей. Являє собою паперовий хранитель інформації преміального класу. Щоденник виконаний в строгому стилі з натуральної шкіри і прикрашений державною символікою України. У ньому є календар на поточний і наступний рік, 365 сторінок для повсякденних нотаток і окремий блок листів для чорнових записів. Щоденник прикрашений золотим тисненням, авторським візерунком в національному стилі і кольоровим зрізом. Такий товар стане відмінним подарунком керівникові, бізнес-партнеру або фінансисту.

Великий шкіряний щоденник "Архангел Михаїл" - преміальний презент з групи кацелярскіх товарів. Виготовлений з крейдованого паперу і італійської шкіри, прикрашений мідними накладками і позолотою. Декор виконаний за технологією тиснення і декорований зображенням Архангела Михаїла. Щоденник потрібен для фіксації важливої ​​інформації, ведення особистого щоденника і планування ділового тижню. Його можна піднести в дар набожній людині, що займає високий пост в приватній або державній організації.

Шкіряна обкладинка на паспорт "Великий герб України" - практичний презент, який представляє собою обкладинку для головного документа громадянина України - паспорта. Виготовлений вручну і декорований мідною накладкою. На накладці зображена державна символіка нашої сторінки: тризуб, український прапор і фігури гетьманів. Шкіряна обкладинка стане гарним новорічним подарунком серйозного і діловій людині.

Шкіряна обкладинка на паспорт "Герб України" – стильний подарунок для захисту головного документа, що посвідчує особу - паспорт. Обкладинка виготовлена ​​з натуральної шкіри. Її лицьова сторона декорована покритої сріблом мідної накладкою і авторським тисненням.

Шкіряний щоденник "Андріївська церква" - діловий презент, прикрашений тисненням з зображенням Андріївської церкви. Виготовлений з м'якої шкіри, декорований мідної накладкою і покритий захисним шаром.

Де купити круті подарунки на Новий рік

Якісні презенти за привабливою ціною можна купити в онлайн-магазині exklusi.com. Покупців чекає понад 1000 товарів, чуйний персонал, швидка доставка і два способи оплати на вибір.


Новий рік

Показано з 1 по 24 із 98 (всього 5 сторінок)