Ікони Ісуса Христа / Спасителя

Ікона Ісуса Христа - презент для істинно віруючих

Ісус Христос - ключова фігура християнської віри. Син Бога спустився з небес, щоб взяти на себе всі людські гріхи. Він божа сутність, укладена в земне тіло і великий пророк, який робить добро людям, які його образили. Навіть найсильніша людина потребує божої підтримки. Щоб її отримати, в кімнаті повинен бути святий лик, написаний на іконі. У нашому магазині можна купити ікону Ісуса Христа: вона стане відмінним подарунком істинному християнинові, побожній людині або грішнику, який оступився і потребує божої допомоги.

Подарункові ікони Христа - ексклюзивні подарунки для православних християн

У нашому магазині десятки ікон Спасителя. Але найбільшою популярністю у покупців користуються такі роботи:

 

  • Ікона в позолоті "Вседержитель" - робота, виконана методом лиття. Вона поміщена в оклад з міді і декорована справжньою позолотою. Особливу увагу майстер приділив лику Господа і зобразив його за допомогою літографії. Композиція доповнена декором, виготовленим з художньої емалі. Для захисту від атмосферних впливів лик закритий щільним товстостінним склом. Ікона стане відмінним подарунком близькій людині, яка хоче знайти розраду, задати питання Спасителю і помолитися у себе вдома.

 

  • Ікона в позолоті "Господь" - авторська робота, виконана досвідченим майстром. При її виготовленні використані технології ченців віком 10 століть. Зображення Господа знаходиться в центрі: він тримає ліву руку на символі християнства, а праву підняв вгору, тим самим благословляючи людей. Над його головою видніється Хрест, що нагадує людству про жертву, яку він зробив. Доповнює ікону барвистий червоно-синій візерунок і рамка ​​з чорної деревини.
  • "Спас Вседержитель" - зображення Царя Небесного, центрального образу в православній вірі. Господь зображений одягненим в золоті шати. Його голову прикрашає хрест - символ розп'яття, спокутування гріхів і безмежної любові до людства.Ікона поміщена в дерев'яний багет, прикрашена каменями Сваровскі, патиною і позолотою. Вона захищена щільним склом, яке пропускає світло і відштовхує пил. Завдяки цьому образ Господа завжди залишиться яскравим, чистим і світлим.
  • "Воскресіння Христове" - ікона, яка зображує процес воскресіння сина Господнього - ключової події в православній вірі. Ісус прожив земне життя і прийняв смерть, щоб спокутувати всі гріхи людства. Вознесіння Христа на небо посилило віру людей в Бога і відкрило їм очі на велику любов Творця до своїх творінь. На честь цієї події православні християни святкують Великдень - велике свято. На іконі Ісус одягнений в сріблясті одягу. За його спиною крила, в руках він тримає хрест - символ християнства.
  • "Сканий хрест" - величний подарунок, виготовлений шляхом майстерного лиття металів. Він прикрашений мідним окладом, який в свою чергу декорований сріблом і художньою емаллю. Фон виготовлений з синього оксамиту, колір якого гармонійно поєднується з декоративними синіми елементами на срібному хресті.
  • "Благословення дітей" - ікона в мідному окладі, декорована патиною, золотом і сріблом. Вона виготовлена ​​методом літографії і поміщена в багет з шляхетної деревини. На ній зображений Ісус в оточенні дітей. Він дарує малюкам благословення, наставляє їх на шлях істинний і захищає від зла, що панує в нашому світі. Ікона стане хорошим подарунком для батьків, які хочуть попросити у Господа заступництва для своїх дітей. Вона зцілює від недуг, допомагає у вихованні і рятує від хвороб.
  • "Пресвята Трійця" - ікона із зображенням початку всього сущого. Вона стане хорошим презентом начальнику, молодятам та майбутнім батькам. На іконі зображені Авраам і Сарра, поруч з якими знаходиться Ангел. Він повідомляє Аврааму й Сарі добру звістку - скоро в їхній родині народиться син самого Бога. Він прийшов в земний світ для спокутування людських гріхів.

Купуйте ікони Спасителя в магазині exklusi.com

Придбати ексклюзивні православні презенти можна в магазині exklusi.com. До ваших послуг десятки образів для різних урочистостей: починаючи днем ​​народження і закінчуючи хрещенням малюка.


Ікони Ісуса Христа / Спасителя

Показано з 1 по 24 із 75 (всього 4 сторінок)