Срібні ложки

Першим столовим приладом, який використовує будь-яка людина, є ложка. Вона має вигляд невеликого черпала, що з'єднується з ручкою за допомогою вузької перемички. Глибина, довжина та дизайн виробу можуть відрізнятися залежно від призначення виробу та віку того, хто їм користуватиметься. Також є різні способи застосування ложки:

  • для перемішування напоїв;
  • для вживання супів, деяких гарнірів та десертів;
  • як мірний пристрій;
  • як оригінальний презент на свято.

 Ложки роблять із різноманітних матеріалів, але особливу цінність мають ті, які виготовлені із дорогоцінних металів. За співвідношенням практичних та естетичних властивостей найкращими є срібні вироби, і наш магазин дає можливість вибрати унікальні моделі для власного малюка або як незвичайний подарунок хрещенику або хрещениці, племіннику або племінниці.

Аргументи на користь покупки срібної ложки

Столове приладдя зі срібла почали виготовляти в давнину, але світову популярність таки вироби набули лише в 18-19 столітті. Мода на їхнє використання прийшла з Англії, де на стіл аристократам було прийнято подавати виключно срібні ложки, виделки та ножі.

Зараз небагато людей використовує в побуті такі вироби, зате чайні ложки з дорогоцінного металу часто купують новонародженим для безпечного годування. Це пов’язано з антибактеріальними властивостями срібла. Шляхетний метал допомагає нейтралізувати небезпечні речовини та активує природні захисні властивості організму, тому в багатьох сім'ях є традиція презентувати ложку зі срібла на хрестини, на перший зубик або на народження. В майбутньому вона стає своєрідним оберегом та пам'ятною річчю, яку можна передати наступному поколінню.

Крім покращення імунітету срібні ложки відрізняються вишуканим зовнішнім виглядом. Від такого подарунку віє аристократизмом, а ретельно опрацьовані декоративні елементи роблять виріб справжнім витвором мистецтва. Оцінити особисто майстерність ювелірів може кожен, хто зробить замовлення на нашому сайті. Ми пропонуємо продукцію зі срібла 925 проби, тому ви можете бути впевненими в тому, що столовий прилад:

  • стильно виглядатиме і матиме гарне сріблясте сяйво;
  • не деформується через корозію;
  • збереже початкову форму протягом десятиліть.

Під час підбору моделі потрібно враховувати, скільки років одержувачу, чи буде виріб застосовуватися як столовий прилад, і який дизайн вам найбільше подобається.


Срібні ложки

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)