Дівчині

Оригінальний подарунок дівчині - майбутній дружині

Вибір подарунка дівчині - завдання з багатьма невідомими. Адже улюблену потрібно не тільки порадувати, але і як слід здивувати. З першим і другим завданням успішно справляються товари нашого магазину, адже ми пропонуємо авторські презенти, зроблені вручну і на замовлення.

Кращий подарунок дівчині - знайомимося з доступним асортиментом

Щоденник "Перо" - блокнот для зберігання важливої ​​інформації. Це безвідмовний пристрій, який завжди під рукою. Блокнот зручно зберігати, легко відкривати і приємно використовувати. У ньому власниця зможе фіксувати ділове розклад, час зустрічей з друзями і партнерами, а також планувати справи на поточний і наступний рік. Щоденник прикрашений шкіряною обкладинкою і тисненням у вигляді гусячого пера - стародавнього інструменту для письма. З його допомогою були написані докторські дисертації, видатні романи і вся наукова література планети.

Картина з бурштину "Жіноче ранок" - еротичний презент для коханої дівчини. На ньому зображена напівгола жінка, прикрита білою білизною. Вона відкриває штору і дивиться на вулицю крізь завішене фіранками вікно. Картина виконана з добірного бурштину і ретельно обробленої бурштинової крихти. Така робота займе гідне місце в спальні або вітальні жінки з хорошим смаком.

Книга "Мудрість тисячоліть" - одна з кращих спроб об'єднати найбільш значущі висловлювання людей за останню 1000 років. У ній зібрані афоризми і влучні висловлювання, поради та життєві історії людей різних епох: починаючи 2 століттям до нашої ери і закінчуючи початком 21 століття. Книга оздоблена високоякісним шкіряним плетінням, мідної накладкою, золотим тисненням і ювелірним перламутром. Інформація в "Мудрості тисячоліть" подана у вигляді жартів з глибоким змістом. Деякі з них змушують усміхнутися та як слід замислитися.

Книга "Великі думки великих людей" - антологія мудрості, яка ввібрала в себе висловлювання людей від часів Давньої Греції до початку Промислової революції. Перший том видання присвячений роботам письменників, філософів і вчених, що жили в 4 столітті нашої ери. Схильний до висновків читач знайде в I томі віддушину,

їжу для роздумів і високоінтелектуальне розвага. Другий том охоплює роботи людей від епохи Середньовіччя до початку Відродження. У ньому зібрані вислови письменників і вчених, що жили в період з 4 до 18 століття нашої ери. Третій том охоплює період з 18 по 19 століття.

Книга "Еротичне мистецтво" - наукова робота Е. Фукс, дипломованого вченого і письменника з Німеччини. У книзі він розповідає про те, як еротика впливала на уми і звичаї жителів різних епох. Читача чекає захоплююче дослідження ставлення людей до наготи починаючи періодом античності і закінчуючи початком 20 століття. Книга відрізняється оригінальним сюжетом, безліччю документальних фактів і якісними ілюстраціями. Праця стане чудовим подарунком для дівчини, яка захоплюється вивченням еротики і читанням якісних книг.

Настінний годинник - практичний презент, оформлений в класичному стилі. Він являє собою механічний хронометр з римським циферблатом. Годинник декорований золотом, сріблом, ювелірною емаллю і міцним захисним склом.

Картина "Єгипетська кішка" - яскравий презент, присвячений граціній тварині - кішці. У Стародавньому Єгипті її вважали божеством і уособлювали з Сонцем. Кішці присвячували вірші, приносили дари і дарували посипані золотом храми.

Подарунок "Золота Рибка" - класичне зображення достатку, багатства і благополуччя. Презент присвячений золотій рибці, здатній виконати будь-яке бажання. Її власник назавжди зможе забути про нужду і проблеми зі здоров'ям. Презент виконаний в авторській техніці із золота, срібла і емалі ювелірного призначення.

Обирайте подарунок коханій дівчині в онлайн-магазині exklusi.com

Шукаєте ексклюзивний презент в Україні? Хочете отримати якісний товар за привабливими цінами? Загляньте в інтернет-магазин exklusi.com. Ми спеціалізуємося на подарунках більше 10 років і пропонуємо кращі умови для покупок: доступні ціни, кілька способів оплати на вибір і доставку в будь-яку точку країни.


Дівчині

Щоденник (іменний)

Щоденник (іменний)

Артикул:ЕФА1906181200
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Щоденник "Ірис"

Щоденник "Ірис"

Артикул:ЕФА699
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Сувенір "Ключ"

Сувенір "Ключ"

Артикул:0206029003
Показано з 1 по 24 із 77 (всього 4 сторінок)