Кулінарія. Їжа та напої

Подарункові кулінарні книги - оригінальний презент

Кулінарна книга повинна бути на кожній кухні. Адже з її допомогою можна приготувати сотні супів, десятки наваристих каш і других страв, а також корисних для фігури десертів. Але в XXI столітті володарів такої літератури стає все менше. А тому подарункова кулінарна книга стане відмінним подарунком.

 

Вона напевно стане в нагоді домогосподарці, що обожнює готувати чоловікові або кухарю, який вирішив підвищити кваліфікацію і збільшити обсяг знань про смачну їжу.

 

Така книга представляє не тільки читацьку, а й естетичну цінність. Зазвичай це лімітоване видання, випущене тиражем не більше 5000 екземплярів, декороване натуральною шкірою, позолотою, тисненням з дорогоцінних металів і дорогоцінним камінням.

Кращі подарункові книги про кулінарію

Ми підготували для вас добірку кращих кулінарних видань. Вибирайте, додавайте їх в корзину і даруйте близьким людям!

 

"Велика енциклопедія кулінарного мистецтва" - подарункове видання, декороване палітуркою з натуральної шкіри, мідними накладками і тисненням з золота. Бічні частини книги прикрашені кольоровим зрізом. Саме видання присвячене кулінарним секретам, маловідомим властивостями харчових продуктів і способах облаштування кухні. Така книга стане відмінним подарунком близькій людині, керівнику або партнеру по бізнесу.

 

"Ілюстрована енциклопедія. Виски. Марки і типи "- спеціалізоване видання, присвячене виготовленню одного з найдавніших напоїв на планеті. У книзі описані рецепти приготування віскі, а також рецепти на його основі. Читача чекає докладний опис правил дегустації і розшифровка інформації на кожній етикетці пляшки.

Також в книзі описані ключові відмінності віскі, приготованого в Ірландії, Америці, Японії та інших країнах.

 

Видання "Кращі вина" присвячено виготовленню, правильного вживання і позитивних якостей різних вин. Читач зможе пізнати таємниці дегустації вин,

ознайомитися з найбільш популярними сортами винограду а також навчиться підбирати певне вино під різні страви. Така книга стане ексклюзивним подарунком для наставника, близької людини або друга, який досяг значних життєвих висот.

 

"Кулінарне мистецтво. Курс мясоведенія" - книга, написана викладачем кухарського мистецтва з Пітера. Видання вийшло настільки вдалим, що використовувалося у якості навчального посібника для кухарів. Книга містить безліч теоретичних розділів, в яких детально описані властивості продуктів, правила їх комбінування і секрети складання комплексних обідів. У виданні також присутні тисячі рецептів страв російської та французької кухні.

 

"Подарунок молодим господаркам" - бестселер 19 століття. Присвячений веденню домашнього господарства та вмінню зміцнювати сімейні відносини. Містить 1000 рецептов, в яких точно вказано кількість інгредієнтів і необхідні для отримання бажаного смаку спеції. Автор книги, Олена Молоховец, зробила все можливе, щоб читачки побудували міцну сім'ю і зуміли уникнути побутових проблем. Крім прекрасного змісту, книга цінна своїм оформленням. Вона прикрашена тисненням, золотими декоративними елементами і дорогоцінним камінням.

 

"Винокуріння" - збірник рецептів приготування спиртних напоїв. У ньому детально описані методи виробництва алкоголю з овочів і фруктів а також рецепти алкогольних коктейлів. Видання буде цікавим як поціновувачам міцних напоїв, так і людям, які планують зайнятися продажем алкогольних коктейлів.

 

"Збірник булочних, кондитерських і кулінарних рецептів" - ще одна титанічна праця викладачки кухарського мистецтва в місті Санкт-Петербурзі. Книга користується великою популярністю як у професійних кухарів, так і домогосподарок-самоучок. Видання двотомне. Перший том присвячений секретам випікання домашніх булочок. Другий том - методикам приготування солінь і домашніх страв.

Купуйте подарункові кулінарні книги в спеціалізованих магазинах

Шукаєте оригінальний подарунок для керівника? Не знаєте, де знайти подарункову кулінарну книгу? Загляньте в інтернет-магазин exklusi.com. Вас чекають десятки бестселерів 19 і 20 століття, раритетні видання та сучасні енциклопедії, а також авторські праці кухарів зі світовим ім'ям. Такі сувеніри стануть гідним презентом на ювілеї, професійному святі та звичайному Дні народження!

 


Кулінарія. Їжа та напої

Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)