Цікаві подарунки для чоловіків - сильної половини людства

Вибір подарунка - досить складне завдання. Особливо якщо презент призначений чоловікові. Представники сильної половини людства з небажанням розкривають свої переваги, а часом і зовсім говорять, що не потребують сюрпризів. Але правильно підібраний подарунок творить чудеса і здатний зворушити навіть найсуворішого чоловіка. Що саме подарувати - знають фахівці магазину exklusi.com.

Подарунки коханому чоловікові - знайомство з варіантами

У кожного чоловіка свої переваги в подарунках. Брат напевно зрадіє великій книзі східної мудрості на підставці. Це збірник притч, який складався десятки століть. У ньому міститься мудрість Стародавнього Китаю, Азії, Японії, Тибету і Близького Сходу.

Притчі написані простою мовою і доступні для розуміння. Вони допомагають у багатьох життєвих ситуаціях і дають відповіді на складні питання. Книга припаде до душі як любителям лімітованих друкованих видань, так і тих, хто шукає життєву мудрість інтелектуалів. Книга являє собою готовий подарунок: вона прикрашена складовим палітуркою ручної роботи з натуральної шкіри "Vitello Nero", дворівневою обкладинкою, бамбуковими вставками, латунними елементами і ручним розписом. Спеціально для цього видання створена підставка, виконана в техніці об'ємного барельєфа.

Дідусеві краще піднести книги Святого Письма Старого і Нового Завіту. Це тексти канонічного Синодального перекладу, виконаного в 1876 році, додатково звірені з єврейським Старим Заповітом і російською Біблією. Книги адаптовані для розуміння сучасного читача, але при цьому несуть оригінальний текст авторів, що жили десятки століть тому. Видання доповнене словником, в якому містяться рідкісні, запозичені і застарілі слова. Книги прикрашені палітуркою ручної роботи, натуральною шкірою сорти Marma Rossa, золотим тисненням і поліруванням.

Друга можна порадувати авторським панно "Чоловіче побратимство". Це сувенір, оформлений в дерев'яний багет, прикрашений мідними накладками і позолотою. Панно намальовано спиртовими чорнилом і присвячено побратимам - друзям, які створюють міцний зв'язок. Такий звичай в Україні з'явився близько 10 століть назад і з тих пір активно розвивається.

Чоловік колега напевно зрадіє великій книзі чоловічий мудрості. Це збірник афоризмів і влучних висловлювань відомих людей, в якому вони діляться своїми думками про життя. Авторами збірника є художники, політики, аристократи, артисти і філософи. Кожен розділ книги присвячений окремій групі людей. Так, перший розділ присвячений полководцям, другий - творцям законів. Третій - винахідникам і вченим, четвертий - художникам і скульпторам. П'ятий - філософам і мудрецям, шостий - поетам і драматургам.

Коханого можна порадувати великою книгою чоловічих захоплень. У ній зібрано інформацію про найбільш значущих хобі чоловіків. Читача чекають цікаві факти про футбол і хокей, поради з рибної ловлі, техніка гри в баскетбол і правила боксу. Книга оздоблена шкіряним плетінням, золотим тисненням і візерунками ручної роботи.

Де в Україні купити подарунки для чоловіків?

Ексклюзивні подарунки для сильної половини людства можна придбати в онлайн-магазині exklusi.com. Покупців чекають привабливі ціни, швидка доставка і широкий вибір товарів.

 


Чоловікові

Показано з 1 по 24 із 109 (всього 5 сторінок)