Подарункові релігійні книги - сувеніри, наповнені змістом

Подарункові релігійні книги - сувеніри, наповнені змістом

Який подарунок вибрати колегам, рідним людям або друзям? Звичайно ж, подарункові релігійні книги. Вони допомагають отримати духовну освіту, дають відповіді на вічні питання і позбавляють від мирської суєти. Священні тексти наповнені особливою енергією,яка відчувається з кожної відкритої сторінкою. Вони дають надію і захищають в смутні дні.

 

Подарункові книги розраховані на десятки років активного використання, а тому відрізняються високою якістю виготовлення. Вони декоровані шкіряним плетінням, тисненням з дорогоцінних металів і захищені від зносу шкіряним футляром. Релігійні тексти надруковані на крейдованому папері підвищеної щільності, якій не страшні часті дотики рук, багатогодинні перегортання і довгострокове зберігання в книжковому шафі.

Дорогі подарункові православні книги - промінь світла в темні часи

Віра в Господа допомагає в будь-які часи. Щоб нею перейнятися, потрібні православні книги. Це спеціалізовані видання, наповнені життєвою мудрістю, багатовіковими знаннями і духовним теплом. У магазині exklusi.com можна купити такі православні видання:

 

"Собор Св. Князя Володимира" і "Київ тепер і колись" – книга про зведення столиці України і ключових об'єктів київської інфраструктури: Церкви Воскресіння, навчальних закладів, монастирів, Щекавиці і Печерської Лаври. У виданні в деталях описаний процес будівництва Собору Володимира і особливості його декоративних елементів. Книга доповнена коментарями релігійних діячів, 105-ю кольоровими ілюстраціями і пояснювальними записками істориків.

 

"Житіє преподобного Сергія Радонезького" – ексклюзивна подарункова книга релігійної тематики. Декорована золотим тисненням і кольоровим зрізом. Автор книги - Архімандрит Леонід, ректор духовної академії, розташованої в Москві. Автор ділиться роздумами про життя і діяння преподобного Сергія і передумови будівництва православного центру Росії - Свято-Троїцької Сергієвої Лаври.

 

"Біблія в гравюрах Гюстава Доре" – синодальний переклад Святого Письма, доповнений 230 роботами гравюра Гюстава Доре. Перше видання було випущено в 1866 році. Дана книга є доповненою версією праці великого французького майстра.

У ній описана історія Землі від моменту створення Світу до часів Святого Іоанна.

 

"Київський митрополит Петро Могила і його сподвижники" – двотомне подарункове видання православної тематики. Декоровано золотим тисненням, кольоровим зрізом і доповнено шкіряним плетінням ручної роботи. Її автор Стефан Голубєв: реліговед,

історик і дослідник російської історії. У виданні розглянуто становлення Києво-Печерської Лаври і діяльність митрополита Петра Могили.

 

"Перші дні християнства" - православна подарункова книга в трьох томах. Перший том присвячений життю Ісуса Христа, другий - становленню християнства після Воскресіння Господнього. А третій том - життя Павла, святого апостола, який зумів зберегти християнство і донести його людям. Видання "Перші дні християнства" прикрашено шкіряним плетінням, декоративними елементами ручної роботи, золотим тисненням і художньої ювелірної емаллю.

Ексклюзивні видання Тори, Корану і Біблії - подарункові релігійні книги на будь-який смак

Релігія багатогранна, тому кожен народ має свою віру. Жителі Сходу вклоняються Аллаху, обителі Ізраїлю моляться Господу, а жителі Індії вірять десяткам різноманітних богів. Для кожної віри є окремі священні писання, які цінуються за накопичену життєву мудрість і духовну силу. В інтернет-магазині exklusi.com представлені подарункові релігійні книги на будь-який смак:

 

  • "Молитвослов" – збірник молитов для ранкового і вечірнього читання. Прикрашений декоративними елементами і яскравими ілюстраціями.

 

  • "Тора" – класична релігійна книга для віруючих євреїв. Згідно з легендою, записана Мойсеєм зі слів самого Господа.

 

  • "Острозька Біблія" – видання одне з перших слов'янських перекладів Біблії. Перше завершене видання Біблії церковнослов'янською мовою. Видання опубліковано в 1581 році російським першодрукарем Іваном Федоровим в Острозі.

 

  • "Коран в позолоті" – одкровення Господа, записані з його слів пророком Мухаммедом. Сучасна версія старовинного видання, затверджена спеціально зібраній колегією мусульман.

Де купити подарункові релігійні книги?

 

До вибору подарункових видань на релігійну тему потрібно підходити з особливою відповідальністю. Адже від вашого вибору залежать не тільки враження одержувача подарунка, але і ваша репутація. У магазині exklusi.com вас чекає широкий асортимент товарів, 5 служб доставки на вибір і оплата замовлення зручним для вас методом.

 


Подарункові релігійні книги - сувеніри, наповнені змістом

Шкіряна Біблія

Шкіряна Біблія

Артикул:0301001010
Святе Письмо

Святе Письмо

Артикул:0501000053
Псалтир

Псалтир

Артикул:0501000009
Пророк

Пророк

Артикул:0301001013
Показано з 1 по 24 із 104 (всього 5 сторінок)