Дідусеві

Подарунки для діда - мудрої і близької людини

Дідусь - мудрий і добрий чоловік, що повністю віддає себе дітям, онукам і правнукам. Настільки значуща для сім'ї особистість заслуговує на шанобливе ставлення, всебічну допомогу і ексклюзивні подарунки.

Який подарунковий набір дідусеві вибрати найкраще?

"Біблія з іконами" – преміальне видання Священного писання, адаптоване для літніх людей. Його ключові переваги - великий шрифт, тонований папір і кольорові карти, на яких зображені описувані в Біблії місця. Біблія багато прикрашена: на її титульній сторінці розміщені ікони святих, палітурка виготовлена ​​з натуральної італійської шкіри сорту "Perugia Brown", а багаторівнева обкладинка прикрашені блінтовим і золотим рельєфним тисненням. Дане видання стане відмінним подарунком літній людині з поганим зором.

"Велика книга притч" - подарункове видання ручної роботи, в якому зібрана багатовікова мудрість. Автори книги – філософи і мудреці, правителі і генерали, лікарі і парфумери. Вони століттями записували свої спостереження й формували життєву мудрість в форматі притч. Такі розповіді легко читати і просто запам'ятовувати. Книга оздоблена золотим тисненням, авторськими ілюстраціями і шкіряним плетінням ручної роботи.

"Велика книга східної мудрості з підставкою" - справжній витвір друкованого мистецтва, виконане у вигляді книги з підставкою. У ньому зібрана мудрість східних людей, які славляться прагматичністю, ощадливістю і правильним ставленням до життя. На сторінках читача чекають розповіді стародавнього Китаю і Тибету, Середньої Азії та Індії. А також перлини християнської і суфійської літератури. Видання оздоблене палітуркою Брадел, виконаною з натуральної італійської шкіри. У неї дворівнева обкладинка, доповнена авторською технікою малювання "Барельєф". А в якості декоративних елементів використано травлення, розпис, поєднання бамбукових і латунних вставок.

"Велика книга чоловічих захоплень" - повноцінна енциклопедія хобі представників сильної половини людства. У ній докладно описані правила гри в баскетбол і футбол, хокей і волейбол, великий і настільний теніс. Енциклопедія стане приємним сюрпризом дідусеві, який захоплюється спортом і веде активний спосіб життя. Книга оздоблена золотим тисненням, авторським розписом і яскравими ілюстраціями ручної роботи.

"Книга притч" - авторське видання письменниці Говердовської І.Б. Ірина Борисівна зібрала багатовікову мудрість і загорнула її в зрозумілі для розуміння слова. Наведені в книзі притчі змушують замислитися над сенсом життя і наводять на важливі роздуми. Видання доповнене виносками і ілюстраціями, поясненнями і алфавітним покажчиком.

Щоденник з тризубом і золотим тисненням - стильний подарунок для ділової людини.

Він дозволяє оперативно фіксувати важливу інформацію: час проведення ділової зустрічі, розклад переговорів з партнерами, дані про постачання товарів або грошові перекази. Паперовий щоденник в рази практичніше електронних аналогів. Інформація в ньому надійно захищена і зберігається роками.

Іменна ікона зі срібла – дорогий православний презент для віруючої людини, виготовлений вручну за старовинною технологією. Ікона прикрашена мідними накладками, золотим і срібним напиленням. А також дорогоцінними каменями Сваровскі.

Книга "Гетьмани України" - подарункове видання, присвячене державним діячам нашої країни. У книзі детально описаний життєвий шлях, становлення політичної кар'єри і результати правління гетьманів різних епох. Видання буде цікавим як бібліофілам, так і цінителям вітчизняної історії. Книга багато прикрашена, а тому є преміальним подарунком, який можна піднести на ювілей або подарувати на честь значущою дати.

Де купити подарунок дідусеві на день народження за доступною ціною?

Оригінальні подарунки ручної роботи можна купити в інтернет-магазині exklusi.com. Ми підготували для вас іменні ікони, дорогі тижневики ручної роботи, лімітовані видання книг і картин.

 


Дідусеві

Щоденник (іменний)

Щоденник (іменний)

Артикул:ЕФА1906181200
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Показано з 1 по 24 із 136 (всього 6 сторінок)