Подарункові книги: класика літератури в стильному оформленні

Подарункові книги: класика літератури в стильному оформленні

Традиція дарувати книги стає все більш популярною. Причина такої популярності очевидна: лімітоване подарункове видання - це витвір мистецтва, здатний прикрасити кожну книжкову полицю. Більш того, такий предмет стане відмінним доповненням для будь-якого інтер'єру.

Він поєднується з антикварними меблями та дорогим канцелярським приладдям. Подарункові книги відрізняються оформленням, тиражем і жанрової спрямованістю. Який жанр вибрати, залежить від уподобань людини, якій призначено подарункове видання.

 

  • Пригодницький роман - захоплююча історія, в якій герої весь час мандрують світом і потрапляють у смішні ситуації. І зазвичай початком пригоди служить випадковий збіг обставин. Наприклад - аварія потягу, запізнення на літак і так далі.

 

  • Історичний роман - художній твір, засноване на реальних подіях. Як правило, в ньому наведено точні дані певної часової епохи. Особливість такого твору - увага до дрібниць: починаючи згадкою історичних особистостей і закінчуючи описом моди минулого.

 

  • Драма - авторський твір, засноване на конфлікті між декількома персонажами. Для драми характерно нагнітання ситуації, душевні переживання учасників подій і драматичний фінал.

 

  • Роман - твір з десятками участників. Має до 10 сюжетних ліній, які часто перетинаються між собою.

Дорогі подарункові книги - ексклюзивний сувенір для бібліофіла

"Кобзар" - знаковий для української літератури твір, написаний Тарасом Шевченком в 1867 році. Справив значний вплив на культуру країни, вважається найпопулярнішим твором, написаним українською мовою у світі. Книга оздоблена срібним зображенням автора, золотим тисненням і шкіряним плетінням ручної роботи.

 

"Вечори на хуторі біля Диканьки" - літературний шедевр, написаний Миколою Гоголем.

Об'єднує міфи і традиції південної частини України часів 19 століття. Оповідає про життя у стародавньому українському селі. Цей твір сподобається всім шанувальникам класичної художньої літератури.

 

"Спогади біржового спекулянта" - біографія Джессі Лівермора, легендарного брокера і торговця цінними паперами. У творі докладно описано життя головного героя, представлений список стратегій і прийомів, які він використовував для торгівлі акціями на біржі. Завдяки літературного таланту Едвіна Лефевра сухі факти і велика кількість цифр перетворилися в захоплюючу історію.

 

"Майстер і Маргарита" - знаменитий твір пера Михайла Булгакова і незавершений роман, над яким він працював 40 років. Книга декорована кольоровим зрізом, золотим тисненням та іншими декоративними елементами.

 

"Злочин і покарання" - класика художньої літератури. Один з кращих творів Федора Достоєвського, наповнений глибоким змістом, душевними стражданнями і щирим каяттям. Твір буде цікавий всім поціновувачам класичних російських романів.

 

"Три мушкетери" - пригодницький роман Олександра Дюма, що оповідає про службу мушкетерів Французької корони. У творі кілька сюжетних ліній, безліч несподіваних сюжетних ходів і колоритні, ретельно опрацьовані персонажі.

 

"Енеїда" - знаменита робота Котляревського, що є юморіческой переробкою книги "Вергілієва Енеїда". У творі безліч авторського гумору, чудово пророблених діалогів і сотень історичних персонажів.

Де купити подарункові книги класики літератури?

 

Шукаєте якісно оформлені подарункові видання? Хочете здивувати керівника або близьку людину ексклюзивним сувеніром? Загляньте в інтернет-магазин exklusi.com. Вас чекають історичні романи, книги-пригоди і твори класиків світової літератури.

 


Подарункові книги: класика літератури в стильному оформленні

Книжка "Тихий Дон"

Книжка "Тихий Дон"

Артикул:ОЦИ0711192311
Книжка "Рубайят" Омар Хайям

Книжка "Рубайят" Омар Хайям

Артикул:ОЦИ1502181741-ШАВ04
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Книжка "Kobzar"

Книжка "Kobzar"

Артикул:0303001019
Показано з 1 по 24 із 101 (всього 5 сторінок)