Срібні прикраси та столові прилади відносяться до найпопулярніших та універсальних подарунків, що не дивно, адже цей дорогоцінний метал відрізняється не лише дивовижною красою, але й сильними бактерицидними властивостями. Іншими особливостями матеріалу є: невелика вага, довговічність, а також пластичність та легкість обробки, за рахунок чого ювелірам вдається створювати по-справжньому унікальні вироби. Переконатись у поєднанні зовнішньої привабливості та практичності ювелірної продукції зі срібла можуть покупці нашого магазину з ексклюзивними презентами на різні випадки життя.

Різновиди виробів зі срібла у нашому асортименті

Цінителі шляхетного металу можуть підібрати в магазині різні види товарів:

  1. Хрестики та ладанки із зображеннями Святих. Є моделі з чистого срібла та з позолоченими елементами.
  2. Чайні ложки, які стануть ідеальним подарунком на народження дитини чи хрестини.
  3. Ланцюжки різного типу плетіння, які можуть бути самостійною прикрасою або доповнюватися кулонами.

До спільних особливостей представленої в каталозі продукції можна віднести бездоганну якість, продуманість декоративного оформлення та універсальність. Звичайно, розміри та стилістика моделей для чоловіків, жінок та дітей трохи відрізняються, але не варто обмежувати свій вибір, адже головне – знайти виріб, який викличе приплив позитивних емоцій у вас та майбутнього власника!

Кому варто подарувати срібні вироби ручної роботи?

Ніхто не відмовиться стати власником вишуканого столового приладу або прикраси зі срібла, що створені досвідченим та талановитим ювеліром. Вироби, які ви бачите на нашому сайті, відрізняються поєднанням елегантності, довговічності та високої якості, тому їх можна замовляти, щоб порадувати:

  • кохану людину;
  • члена сім'ї;
  • новоявлених батьків та їхнього малюка;
  • хрещеника або хрещеницю;
  • близького друга;
  • будь-яку віруючу людину, в тому числі начальника чи колегу.

Вдало підібрати модель допоможуть фотографії товарів з різних ракурсів та докладні описи. Щоб не помилитися, враховуйте привід для дарування, ступінь близькості стосунків з одержувачем, його особисті вподобання, вік та стать. Також варто подумати про комбінований подарунок (ланцюжок + ладанка, хрестик + ложка для новонародженого) – такий презент справить максимальне враження і неодмінно залишиться в пам'яті.


Ювелірні вироби зі срібла

Показано з 1 по 24 із 83 (всього 4 сторінок)