Сестрі

Оригінальний подарунок сестрі - рідній людині і близькій подрузі

Сестра - одна з найближчих людей на планеті. Вона і мудрий радник, і найближча подруга. Сестра вміє зберігати секрети, завжди приходить на допомогу в складних ситуаціях і ділиться кращим, що є в її житті. Саме тому при покупці подарунку сестрі так важливо зробити правильний вибір.

Як вибрати сестрі подарунок і не прогадати?

Щоденник "Перо" - стильний блокнот для збереження важливої ​​інформації. Він завжди під рукою, незалежно від наявності джерела живлення, підключення до інтернет або WI-Fi мережі. Блокнот дозволяє зручно зберігати ділові замітки. Наприклад, розклад зустрічей з діловими партнерами, графік проведення семінарів, розклад уроків в школі або пар у ВНЗ. Блокнот виготовлений вручну з якісної шкіри, прикрашений золотим напиленням, шаром срібла і коштовним камінням. Але головна прикраса щоденника - це зображення пера на червоному тлі, що символізує писемність і каліграфію.

Картина з бурштину "Дівчина зі скрипкою" - твір мистецтва, який стане бажаним подарунком для будь-якої дівчини. На ньому зображена гарна дівчина, яка грає на скрипці. Вона досконало володіє струнним інструментом і грає на ньому, навіть не дивлячись на ноти. Картина присвячена силі музики, жіночій красі і бажанням людей досягти досконалості.

Книга "Мудрість тисячоліть" - збірка оповідань, крилатих висловів і афоризмів від відомих людей. Вони належать авторам, які жили в різних країнах в різний час. Але незважаючи на вік контенту, він все також цікавий сучасному читачеві. Велика частина оповідань написана професійними письменниками, але деякі афоризми зафіксовані звичайними, далекими від літератури, людьми. Книга оздоблена шкіряним плетінням ручної роботи, мідної накладкою з золотим напиленням і тисненням, виконаним сріблом. Декорації на обкладинці книги виконані ювелірної емаллю, камінням Сваровські і стразами.

Книга "Вибрані рубаї" - збірка творчості Омара Хайяма, знаменитого письменника і філософа. Після себе він залишив величезну спадщину у вигляді праць з фізики, математики, астрономії і філософії. Його праці перекладені на 60 мов світу і видані в більш, ніж 100 країнах. Хайям виявився неймовірно далекоглядною людиною - його думки і висловлювання на сотні років випередили роботи провідних діячів епохи Відродження. Особливу популярність Омару принесли його вірші. Вони відрізняються влучністю, високою якістю складу і невичерпною актуальністю.

Книга "Подарунок молодим господаркам" - справжня знахідка для дівчат та жінок, які вирішили побудувати щасливу сім'ю. Книга стала бестселером в 19 столітті, але добре продається навіть через 150 років. У ній містяться секрети сімейного щастя, рецепти перших, других і третіх страв. А також актуальні поради з ведення домашнього господарства. Читачі дізнаються, як правильно користуватися спеціями, які харчові продукти краще купувати і як вибирати на ринку овочі і фрукти. Книга оздоблена шкіряним плетінням ручної роботи, накладками з меди, позолотою, авторським тисненням і сріблом. А всі декоративні елементи, нанесені на обкладинку, виконані з ювелірної емалі. У комплекті з книгою поставляється твердий футляр, виготовлений з виробленої вручну шкірою.

Книга "Еротичне мистецтво" - пікантний презент для досвідчених дівчат і жінок. Він присвячений еротиці і її впливу на історію людства. За тисячоліття існування людей ставлення до оголеного тіла змінювалося з щирого захоплення до повного неприйняття. Автор книги Е.Фукс вирішив докладно розібратися в цьому питанні: він провів наукові дослідження, підняв матеріали минулих років і порівняв сприйняття еротичного мистецтва в рамках розвитку людської цивілізації. Крім особистих міркувань автора, в книзі представлені ілюстрації і висновки експертів. Дане видання є поліпшеним варіантом книги, випущеної 100 років тому.

Де купити подарунок сестрі в Україні?

Ексклюзивні подарунки коханій сестрі можна придбати в онлайн магазині exklusi.com. Покупців чекає багатий товарами каталог, підкований персонал і кращі умови для покупки. Ми пропонуємо 2 способи оплати замовлення, швидку доставку подарунків силами Нової Пошти в будь-яку точку України і високу якість презентів.


Сестрі

Щоденник (іменний)

Щоденник (іменний)

Артикул:ЕФА1906181200
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Щоденник "Ірис"

Щоденник "Ірис"

Артикул:ЕФА699
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Сувенір "Ключ"

Сувенір "Ключ"

Артикул:0206029003
Показано з 1 по 24 із 76 (всього 4 сторінок)