Іменні чоловічі ікони

Іменна ікона - персоналізований подарунок дорогій людині

У Православ'ї десятки канонізованих святих і всі вони мають власні імена. За традицією кожен людина при народженні отримує небесного покровителя та отримує в честь нього своє ім'я. Стародавні русичі пішли ще далі: вони склали календар Святці, в якому вказані дні святкування Святих. Завдяки цьому новонародженому немовляті давали ім'я небесного покровителя, якого славлять в цей день. Мати власного  покровителя вкрай важливо: він наставляє на правильний шлях, оберігає від нещасть і рятує життя в критичних ситуаціях.

За старовинних повір'ями, канонізований православний клопочеться за своїх підопічних перед Господом і рятує їх від геєни вогненної. Вірування про персонального заступника вкрай популярно у сучасних християн, а тому існують сотні іменних ікон. Їх прийнято дарувати на день народження і тим самим демонструвати свою повагу винуватцю торжества.

Іменна ікона - оберіг для християнина

  • "Святий Георгій Побідоносець" – ікона, присвячена вірному християнинові і хороброму воїну. Георгій був прихильником християнства, яке в його час активно придушувалися. Він народився в православній родині і поступив на службу Римському державі. Під час боїв він проявив себе як хоробрий і мудрий воїн. Його помітили і запросили в якості воєначальників в варту самого імператора Діоклетіана. Георгій відкрито висловлював підтримку християн, за що був заарештований і страчений. Перед стратою він 8 днів піддавався тортурам – таким чином противники православ'я хотіли придушити віру людей в Христа. День Георгія Побідоносця святкується 26 листопада і вважається особливим церковним святом.
  • "Святий Миколай" – ікона, присвячена Миколі Чудотворцю. Це реальна людина, що народилася в 11 столітті нашої ери. З раннього дитинства він вірив в Бога і присвятив служінню Православної Церкви все життя. Микола нікому не відмовляв у допомозі: ні багатим, ні бідним, ні здоровим, ні хворим. У Миколи прийнято просити позбавлення від бідності, хвороб, просити миру і поваги дітей.
  • "Святий великомученик і цілитель Пантелеймон" – лікар, який допомагав бідним і знедоленим. Він служив в царському дворі, проте часто допомогав простим городянам. За це християни канонізували Пантелеймона як святого. Згідно з повір'ям, він зцілив сотні людей, а маленького хлопчика, укушеного змією, повернув до життя буквально з того світу. У ікони Пантелеймона прийнято просити здоров'я для себе, рідних і близьких людей.
  • "Апостол Яків брат Господній" – ікона, виготовлена ​​поєднанням складальної і насипної техніки. Майстер використав бурштинову крихту та камені різних розмірів. На іконі зображений Апостол Яків в одязі священика. У нього люди просять благословення, настанов на істинний шлях, зцілень від хвороб і допомоги в складних ситуаціях. Зображення Якова також ефективно при вигнанні демонів і звільнення від наркотичної та алкогольної залежностей.
  • "Великомученик Артемій Антіохійський" – ікона святого, якому моляться при захворюваннях нирок і шлунково-кишкового тракту. Згідно з легендою, імператор Юліан ненавидів Артемія. Він наказав скинути на нього камінь і цілий день спостерігав за тим, як Артемій вмирає від відкритої травми живота. Після смерті Господь узяв великомученика до себе і наділив його образ здатністю зцілювати хвороби шлунка.
  • "Праведний Йосип Волоцький" – покровитель всіх бізнесменів і підприємців. На іконі він зображений у вигляді старця, одягненого в простий одяг. По боках від нього видніються слова писання, написані старослов'янською мовою, а над головою - німб. Цей образ стане відмінним презентом людині, пов'язаній з фінансами, цифрами, бізнесом і розрахунками.
  • "Образ Святого апостола Павла" – ікона апостола, який на власні очі бачив воскреслого Ісуса Христа. Павло написав 14 листів, які стали основою Нового Завіту. Він пройшов десятки тисяч кілометрів і скрізь прославляв Бога. За це правитель Риму зненавидів Павла та стратив його.

Exklusi.com - спеціалізований магазин іменних ікон

У нашому магазині продаються зроблені вручну іменні ікони. Це твори мистецтва, прикрашені позолотою, сріблом, патиною і камінням Сваровські. Вас чекає каталог з 1000 товарів, 2 способи оплати замовлень і доставка ікон в будь-який регіон України.


Іменні чоловічі ікони

Показано з 1 по 24 із 420 (всього 18 сторінок)