Ікони Ангелів і Архангелів

Ікони Ангелів і Архангелів - ексклюзивний подарунок на різні свята

Ангели – помічники Господа, які спускаються з небес на землю і допомагають простим людям. На картинах і іконах вони зображуються у вигляді крилатих юнаків і чоловіків з блискучим німбом. Їх зображення строго регламентовано церковними правилами: під регламент потрапляє як зовнішній вигляд ангелів та архангелів, так і предмети, які вони тримають в руках. При цьому кожен елемент ікони несе смислове навантаження. Крила символізують високу швидкість пересування і здатність божих помічників потрапити в будь-яку точку світу. Німб символізує святість і непорочність, а сфера з хрестом вказує на дар передбачення, яким володіють всі святі крилаті істоти.

 

У крилатих небесних істот власна ієрархія: ангели - рядові помічники Христа, архангели – воїни з неймовірною силою. Вони озброєні мечем і охороняють ворота Раю від нападу темних сил. Всі відомі ангели і архангели мають іменні ікони, які прийнято дарувати побожним людям. Такому подарунку зрадіє як керівник великої компанії, так і рядовий співробітник офісу. Ікона має як художню, так і духовну цінність. До неї можна звернутися за допомогою, розповісти про проблеми і отримати благословення від вищих сил.

 

Яку ікону Ангела подарувати?

  • Ікона в сріблі "Ангел Охоронець" – дорогоцінний подарунок з глибоким змістом. Він допомагає знайти власного Зберігача, який поселяється на правому плечі і оберігає підопічного все життя. Згідно православними поняттями, ангел записує кожен зроблений людиною крок. А вранці, до сходу сонця, летить на небо і розповідає Господу про діяння свого підопічного. Ангел праведного людини завжди радіє, в той час як покровитель грішника потопає в скорботі. Але Господь велить охороняти грішника в надії, що він встане на шлях істинний і покається в скоєних вчинках.
  • Ікона з срібла "Архістратиг Михаїл" – ікона верховного ангела, покровителя захисників Вітчизни. Коли ізраїльтяни звільнилися від кайданів Єгипту, їм допомагав саме Михайло. Не залишив він і воїнів Київської Русі, які страждали від нападів хана Батия. Архистратига Михаїла зображають в латах з військовими знаменами. Він вважається персональним покровителем Києва, столиці України. Також Михайла вважають покровителем праведних душ. Він охороняє їх від пекельного війська, готового напасти на Едем в будь-яку хвилину. На землі у Михайла просять захисту і зцілення від недуг.
  • Срібна ікона "Ангел Охоронець Домашнього вогнища" - дорогоцінний подарунок, присвячений персонального захиснику. Він приємно здивує навіть людини, яка досягла в житті значних висот. Це витвір мистецтва з мідного окладу, покритого ювелірним сріблом. На ньому зображений величний ангел з великими крилами. В руках він тримає хрест, а голову його прикрашає німб.
  • Срібна ікона Ангела Охоронця "Мир вашому дому" – дорогоцінний подарунок, виготовлений православними майстрами. У цій роботі об'єднані найдавніші традиції, благородні метали і глибокий символічний зміст.
  • Срібна ікона на оксамиті "Архістратиг Михаїл" – образ найбільш шанованого в християнстві Архангела. Він стоїть на чолі божественної варти і захищає вхід в рай. Згадки про цього персонажа зустрічаються навіть раніше, ніж перші описи подвигів апостолів. Усюди Михайло вважається поборником зла і зберігачем божественних цінностей. Йому моляться про зцілення, позбавлення від алкогольної залежності і звільнення від шкідливих звичок. На іконі Михайло зображений у вигляді воїна, одягненого в обладунки з найчистішого срібла. Його голова прикрашена німбом, в руках знаходиться щит і меч, а біля фігури – розсип монет із православними зображеннями. Така ікона стане відмінним подарунком молодій сім'ї і людині, яка страждає від хронічних захворювань.

Дорогі ікона Ангелів в магазині exklusi.com

Вибір магазину для покупки дорогих подарунків не менш важливий, ніж придбання самого сувеніра. У магазині exklusi.com вас чекають ікони ангелів ручної роботи, виготовлені з благородних металів, добірної деревини і міцного протиударного скла. Всі замовлення доставляються провідною логістичної компанією України - Новою Поштою. Оплатити замовлення можна в Приват 24, готівкою у відділенні банку або в найближчому платіжному терміналі.


Ікони Ангелів і Архангелів

Показано з 1 по 24 із 62 (всього 3 сторінок)