Seletti - єдність творчості і естетики

Відчувати натхнення і радіти життю кожній людині допомагає правильне оформлення будинку і офісу. Продукція італійської компанії Seletti розроблена спеціально для тих, хто цінує вишуканість в деталях і вважає за краще формувати навколо себе гармонійний простір. Бренд спеціалізується на виготовленні і продажі різноманітних інтер'єрних речей, а також пропонує стильний посуд і текстиль.

У кожному виробі відчувається особливий шарм та тепло, завдяки яким у приміщеннях комфортно перебувати, відпочивати та працювати.

Як з'явилися унікальні колекції Seletti?

Історія знаменитої у наш час торгової марки почалася в 1964 році, коли було відкрито спільне підприємство Луїджі Гольо і Романо Селетті. Спочатку компанія спеціалізувалася виключно на імпорті предметів домашнього ужитку, зроблених з тканин, натуральної деревини і інших екологічних матеріалів. У асортименті були присутніми елементи интер'єрного декору, посуд, кухонний інвентар і безліч інших корисних товарів.

Переломним моментом розвитку став перехід управління в руки дітей засновників. Марія і Стефано Селетті провели багато років в азіатських країнах, перейнялися їх культурою і філософією, але прийшли до того, що треба починати реалізовувати власні ідеї. Разом з Лукою Гольо, який зайнявся міжнародним просуванням, їм вдалося налагодити успішний бізнес, з'єднавши екзотику Азії, бездоганну якість і сучасні дизайнерські тенденції.

Зараз бренд продовжує удосконалюватися і експериментувати, радуючи клієнтів креативом і практичністю кожної колекції.

Великий вибір товарів від знаменитого італійського виробника

Оточувати себе красивими речами можна і треба щодня. Наслідуючи цей принцип, італійський бренд створює дивовижні предмети, здатні зачарувати з першого погляду:

  1. фарфоровий посуд;
  2. скляні, металеві і дерев'яні елементи декору;
  3. екзотичні меблі і аксесуари, орієнтовані на масовий ринок (Egg of Columbus, Florigraphie);
  4. унікальні дизайнерські колекції для істинних мрійників.

Головні відмінності продукції Seletti

На творіннях італійської компанії зупиняють вибір справжні естети, яким важливо перебувати в гармонії з собою і навколишнім світом. Не меншу популярність виробу з натуральних матеріалів отримали серед тих, хто шукає оригінальні подарунки класу преміум. Навіщо дарувати абсолютно непотрібні, але дорогі речі, якщо можна вибрати вишукане доповнення для інтер'єру квартири, приватного будинку або заміського котеджу!

Пройти повз продукцію Seletti, не випробувавши бажання придивитися ближче, не вийде, адже в кожній деталі відчувається рука майстра і неординарна задумка.

Покупці і експерти відмічають наступні особливості колекцій з Італії:

  • Унікальна комбінація італійської якості, нетипових для Європи матеріалів і оригінальних колірних комбінацій.
  • Міцність і довгий період експлуатації.
  • Продуманість форм, яка гарантує зручність застосування.
  • Вишуканість і лаконічність дизайну.

Seletti

Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)