Рибалці

Дорогі подарунки для рибалок - любителів відпочинку на природі

Риболовля - одне з головних захоплень українських чоловіків. У рибалок свій гумор, свої інтереси і звичайно ж, свої подарунки. А що саме подарувати завзятому рибалці - знає наш колектив.

Варіанти цінних сувенірів для любителів риболовлі

Ікона з бурштину "Святий Андрій Первозванний" - православний презент для цінителів риболовлі. Він виготовлений з ретельно відібраних каменів бурштину і бурштинової крихти. Ця іменна ікона є посередником між людиною і Богом і захищає православних від виникаючих в житті проблем. Андрію Первозванному поклоняються не випадково -

це один з 12 апостолів, людей, які супроводжували Ісуса Христа на протязі всього його життя. Батько Андрія був рибалкою, ловив рибу на березі Геннісаретського озера і як міг допомагав своїм бідним синам. Андрій був набожною дитиною і з ранніх років вирішив присвятити життя Богові. Подорослішав, він дав обітницю безшлюбності і поступив у вчення до Іоанна Хрестителя. Своє ім'я Первозванний Андрій отримав на честь того, що саме він першим почав свідчити про Сина Божого. У бурштинової ікони моряки просять здоров'я, мандрівники - заступництва а рибалки - багатого улову.

 

Ікона "Святий мученик Трифон" - іменний оберіг для православних християн, виготовлений майстром вручну з бурштину і крихти. Він присвячений Святому Трифону - праведному захиснику рибалок. Трифон захищає від недоброзичливців, пом'якшує зло в серцях людей і спростовує наклепи. Ікона цього Святого - надійний захист від сварок, а тому вона була у кожної молодої сім'ї. Крім того, Трифон довгий час зображувався на гербі Москви. Зазвичай художники малювали його молодим вершником з ловчим птахом в руках. Згодом, цей образ став настільки популярний, що його почали плутати з іншим святим вершником - Георгієм Переможцем.

 

"Велика енциклопедія риболовлі" - багатовіковий досвід рибної ловлі, переданий у вигляді друкованого видання. Енциклопедія містить докладний опис риболовлі,

особливості промислових видів риб а також поради починаючому рибалці. Після її прочитання читач навчиться поводитися з вудкою, вивчить значення популярних рибальських снастей і отримає знання з основних способів рибного лову. Найбільш докладно розглянута рибалка нахлистом, на спінінг та звичайну вудку. Окрім цього,

початківець рибалка довідається відмінності літньої і зимової риболовлі. Книга оздоблена позолотою, сріблом, барвистими ілюстраціями і є готовим подарунком. Її можна подарувати близькому другові, шанованій людині, наставнику, керівнику і діловому партнерові.

 

Книга "Життя і ловля прісноводних риб" - авторська праця Леоніда Сабанеева,

знаменитого рибалки і дослідника водної фауни. Незважаючи на те, що перше видання випущено 100 років, його зміст актуальний і до сих пір. У книзі детально описані повадки і місця проживання прісноводних риб. Завдяки цьому кожен рибалка легко підбере необхідну наживку і зможе зловити найбільшу рибу у своєму житті.

Книга швидко і точно дає відповіді на 3 питання - як ловити рибу, де і яким чином. Вона примітна не тільки змістом, а й зовнішнім виглядом. Книга оздоблена палітуркою складеного типу, виготовленого вручну з телячої шкіри сорту Carisma. Основними декоративними елементами є золоте тиснення,виконані вручну візерунки і обріз в старовинній техніці "Old Gold".

 

"Записки про вудіння риби" - лімітоване подарункове видання книги Сергія Аксакова. Автор глибоко закоханий в рибалку і полювання, а тому вирішив поділитися улюбленою пристрастю з близькими по духу людьми. У книзі детально описана історія появи вудки, види вудилищ і волосіні. А також детально розписані типи гачків, види підгодовування для різних риб.

Де купити набір рибалки за привабливою ціною?

 

Шукаєте оригінальний презент для любителя рибної ловлі? Хочете уникнути банальностей і здивувати винуватця торжества? Тоді загляньте в онлайн-магазин exklusi.com. До ваших послуг картини і ікони, лімітовані подарункові видання книг, авторські сувеніри та художні полотна на вибір.

 


Рибалці

Показано з 1 по 24 із 26 (всього 2 сторінок)