Для моряка

Картини і книги - ексклюзивні подарунки моряку

Моряк - одна з найромантичніших професій. Моряки добувають рибу, здійснюють географічні відкриття і доставляють вантажі в усі куточки планети. Вони борються з погодою і підступним океаном. Настільки значуща для людства професія не залишилася непоміченою: у 2010 році ООН офіційно представили свято працівників моря. Воно відзначається 25 червня і проходить в урочистій обстановці. Що подарувати підкорювачеві океанів на честь такої великої дати? Звичайно ж, дорогі подарунки, куплені в магазині exklusi.com.

Який подарунок морякам піднести в честь свята?

 

  • Картина "Кораблі" - сувенір у декоративному багеті з натурального дерева. Основа виготовлена ​​і розшитого візерунком оксамиту. Як декор використана мідна накладка, додатково прикрашена сріблом, патиною і ювелірної емаллю. На картині зображено велике судно, яке рухається по хвилях назустріч пригодам. Його вітрила наповнені вітром і виготовлені з міцного шовку. Незважаючи на негоду, капітан впевнено тримає курс і не боїться несподіванок. Презент символізує силу, мужність і працьовитість працівників моря. Він стане відмінним подарунком штурману, капітану корабля, механіку або матросу.
  • Книга "23000 миль на яхті" Тамара" - фундаментальна праця мандрівника, географа і картографа Густава Радде. Перше видання цієї книги було випущено в кінці 19 століття. Воно присвячене подорожі сімейства Романових по далеким тропічним країнам. Історія тривалістю 9 років бере свій початок в 1890 році. Ви дізнаєтеся, як Романови побували на прийомі у Джохорского султана, полювали на величних слонів, відбивалися від нападів тигрів і плавали по річках Індії. Вас також чекають замітки про відвідування таких знаменитих міст, як Константинополь і Сінгапур. Окрема глава книги присвячена подорожі на острів Цейлон - батьківщину знаменитого чорного чаю. Видання має як художню, так і матеріальну цінність. Воно прикрашене авторськими малюнками, вручну виробленою шкірою і покритими сріблом накладками. Книга отримала схвальні відгуки читачів і позитивні рецензії критиків. А Лондонське географічне товариство нагородило її золотою медаллю.
  • "Галеон" - барвисто оформлений сувенір з натуральної деревини і дорогоцінних металів. Він поміщений в декоративний багет і прикрашений ювелірної емаллю. На ньому зображено багатопалубні судно, яке з 16 по 18 століття становило основу військового і торгового флоту Іспанії. Найбільш сучасні галеони представляли собою вершину інженерної та художньої думки. Вони були озброєні 80 гарматами, перевозили до 1000 тонн вантажів і були прикрашені справжніми витворами мистецтва.
  • "Адмірали Нахімов і Ушаков" - колаж з копій кортика морського офіцера, медалей імені Ушакова та орденів Ушакова I-II ступеня. Даними відмітними знаками нагороджували морських офіцерів за часів Другої світової війни. Кортик є особистим холодною зброєю моряка і надаватися тільки в комплекті з парадною формою.
  • "Кортик з монетами і орденом" - колаж з морських нагород, закріплених на основі з синього оксамиту. Він символізують доблесть і сміливість морського офіцера. Колаж представлений копіями кортика австрійських морських офіцерів і орденами Ушакова.

Купити незвичайний подарунок морякам можна в онлайн-магазині exklusi.com

Моряки суворі, досвідчені і швидко визначати фальш. Вони потребують особливих подарунки, які здатні підкреслити силу їхньої волі і характеру. Саме такі презенти можна придбати в онлайн магазині exklusi.com. Це справжні витвори мистецтва з благородних металів, дорогоцінного каміння та ювелірної патини. Вам сподобається широкий вибір моделей, доступна вартість презентів і грамотні консультації обслуговуючого персоналу.


Для моряка

Показано з 1 по 24 із 103 (всього 5 сторінок)