Юристу та адвокату

Подарунок юристу - ексклюзивний подарунок працівникові значущою професії

Юрист - одна з найблагородніших професій. Спеціаліст з юриспруденції стоїть на сторожі закону і допомагає громадянам відстоювати свої права. Юристи досить забезпечені люди, а тому в своє професійне свято очікують отримати дорогий подарунок. Кращою ідеєю при виборі презенту для адвоката, слідчого, нотаріуса чи прокурора є відвідування онлайн-магазину exklusi.com. У нашому каталозі сотні подарунків для юристів. Вони виготовлені з дорогоцінних матеріалів і відповідають високому соціальному статусу працівників юридичних професій.

Який обрати подарунок для адвоката? Поради від фахівців

 

  • "Адміністративна юстиція в Росії" - двотомне подарункове видання для шанувальників спеціалізованої літератури. Книга є одночасно юридичним довідником і твором мистецтва. Вона прикрашена палітуркою ручної роботи з телячої шкіри, мідною кольоровою накладкою і ювелірної емаллю. Літери на титульній сторінці нанесені золотою фарбою. Для захисту титульного аркуша передбачений футляр, також виготовлений зі шкіри. Що стосується змісту книги, то за нього відповідальні провідні юристи царської Росії. Перший том видання присвячений історії юриспруденції, другий - детальному огляду чинного законодавства Російської Федерації.
  • Книга "Закон і справедливість" - зібрання творів юриста, судді та громадського діяча А.Ф. Коні. Цьому фахівцеві довіряли ведення справи про катастрофу імператорського поїзда, розслідування аварії пароплава "Володимир" і справа Віри Засулич. За дослідження доказів і детальний аналіз дій підсудного Коні удостоївся державних нагород і премій. Його твори "На життєвому шляху" і "Судові промови" включені в програму навчання юристів по всій Росії. А нарис "Федір Петрович Гааз» удостоївся високих оцінок у критиків. Книга "Закон і справедливість" цінна не тільки змістом, а й зовнішнім виглядом. Це лімітоване видання в шкіряній палітурці синього кольору, прикрашене жіночою фігурою з ювелірної емалі. Решта декоративні елементи - орнамент, тиснення і заголовки, виконані із золота 585 проби. Всі статті видання доповнені чорно-білими ілюстраціями кисті відомих художників.
  • Книга "Історія адвокатури" - подарункове видання ручної роботи, декороване золотим тисненням і кольоровими елементами. Воно містить факти про історію адвокатури, її становленні в російському суспільстві і біографії видатних адвокатів. У книзі розглянуто часовий період з 1864 по 1916 рік, який часто називають золотим століттям російської юриспруденції. Перше видання випущено завдяки матеріальній допомозі адвокатів та Ради присяжних Москви.
  • Книга "Про злочини і покарання" - роботи італійського публіциста Чезаре Бонесано. Він прославився завдяки боротьбі за скасування смертної кари і публікації праць на юридичну тематику. Дане видання сучасниками і зовсім було названо революційним. Після його виходу в європейських судах ввели поняття презумпції невинності і змінили кримінальне право в Швеції, Австрії і Тоскани. Також на рівні закону були заборонені тортури, страта злочинців після смерті. Незважаючи на те, що з моменту публікації книги минуло понад 200 років, більшість її постулатів актуальні і сьогодні. Книга має також і художню цінність. Її титульна сторінка прикрашена срібною монетою, а палітурка - шкірою ручної вичинки. Що стосується декоративних елементів, то вони виготовлені з міді, покритої шаром ювелірних металів.

Купуйте дорогі подарунки в спеціалізованих інтернет-магазинах

Замовити подарунок юристу за доступною ціною можна в інтернет-магазині exklusi.com. За роки роботи ми зібрали великий каталог спеціалізованих юридичних презентів. Нашими клієнтами вже стали міські судді, приватні нотаріуси та військові прокурори різноманітних військових частин України.


Юристу та адвокату

Показано з 1 по 24 із 84 (всього 4 сторінок)