Мисливцеві

Подарунок мисливцю - опорі людства

Історія мисливців налічує 500 тисяч років. В епоху палеоліту вони здобували їжу киями і камінням, у середні віки - кремінними рушницями, а в 20 столітті - далекобійними гвинтівками з оптичним прицілом. Значення полювання складно переоцінити: воно дозволила людству збільшити обсяг мозку, підвищити рівень інтелекту, скоротити терміни вагітності і розширити ареал проживання в 5 разів. І незважаючи на наступ цифрового століття, полювання затребуване й досі. Сьогодні вона є змаганням, в якому тварина і людина змагаються у спритності, силі та витривалості. Мисливці - люди особливого складу розуму, а тому і подарунки для них повинні бути також особливими.

Який обрати подарунок мисливцеві?

"Святий великомученик Євстафій Плакида" - авторська робота з бурштину від православного майстра. Вона виготовлена ​​з добірних каменів, бурштинової крихти і прикрашена дорогоцінними металами. На іконі зображений Євстафій Плакида і самець-олень. У нього мисливці просять про захист та безпечне повернення з лісу.

 

"Святий мученик Трифон" - іменна ікона, присвячена Трифону - мудрій і праведній людині. На всіх роботах він зображений з соколом в руці, а тому вважається головним покровителем рибалок і мисливців. Ікона Трифона захищає від скорботи, злоби,

потойбічних сил і нервових розладів. Вона пом'якшує грубі слова, оберігає від дій недоброзичливців і дає можливість спростувати наклеп. Значення Трифона для історії неймовірно велике: так, деякий час його зображення було основою герба Москви. І лише через час Трифон на коні був замінений на Георгія Побідоносця. Ікона привертає увагу не тільки чудодійними властивостями, але й багатою обробкою. Це авторська робота, прикрашена дорогоцінними каменями, сріблом, золотом і кристалами Сваровські. Завдяки складальної техніці дрібна бурштинова крихта перетворюється в ретельно виписаний лик Святого.

 

Книга "У джунглях Африки" – найбільш відома робота архітектора і мисливця Городецького. Талановитий скульптор запам'ятався не тільки своїми будівлями, а й докладним описом видобутку африканських тварин. Книга написана в стилі пригодницького роману, але при цьому містить факти, які зазвичай присутні в документальній літературі. Спочатку "У джунглях Африки" були начерками і польовим щоденником. Форму книги вони знайшли в 1914 році завдяки наполяганням друзів Городецького. Подарункове видання, яке ви бачите зараз - це перевиданий лімітований тираж книги початку 20 століття.

 

Книга "Великокнязівська, царська і імператорське полювання на Русі" – чотиритомне подарункове видання для запеклих мисливців. Воно прикрашене шкіряним плетінням ручної роботи, мідними накладками, тисненням золотом і ювелірною емаллю. Книга присвячена історії царського полювання і охоплює період з 10 по 16 століття нашої ери.

Перше видання книги було випущено лімітованим тиражем і відразу ж стало бажаним предметом для шанувальників бібліографічного мистецтва.

 

Книга "Полювання" - біблія рибалки і мисливця. Являє собою докладний опис мистецтва добування тварин. У ньому містяться факти про різних періодах існування людства, починаючи епохою неоліту і закінчуючи 20 століттям. Видання корисне як для поціновувачів полювання, так і для його противників. Книга знайомить читача з навколишнім світом, розповідає про духовну сутність добувача м'яса і захищає тварин від неконтрольованого винищення. Але головне, книга показує, що постріл - це лише 1% процесу полювання. Решту часу йде на вистежування тварин, читання їхніх слідів і подолання перешкод, створених самою природою.

Де замовити ексклюзивний подарунок чоловікові мисливцеві?

 

Пошук оригінального презенту чоловікові - серйозне випробування, яке не всім під силу. Якщо ви втомилися шукати сертифіковані товари і незвичайні подарунки - загляньте в інтернет-магазин exklusi.com. Ми зібрали понад 2000 товарів, розподілених по більш ніж 30 категоріях. Численні фільтри, докладні описи та ілюстрації у високій роздільній здатності допоможуть вам зробити усвідомлений вибір.

 


Мисливцеві

Показано з 1 по 24 із 49 (всього 3 сторінок)