Мамі

Оригінальний подарунок мамі - найближчій людині на планеті

Мама - найближча і найдорожча людина на планеті. Вона дарує життя, відкриває дорогу до мрій і звершень, розділяє радість і втішає в смутку. Мама гідна найтепліших слів і оригінальних подарунків.

Знайомимося з варіантами і обираємо кращий подарунок для мами

Велика книга афоризмів - подарункове видання, в якому зібрані афоризми різних країн світу. Воно стане справжньою знахідкою для зрілої жінки, яка бажає поповнити свою скарбничку мудрості новими знаннями. Книга багато прикрашена натуральною шкірою, золотим тисненням, мідними накладками і ювелірної емаллю. А тому є готовим і стильним подарунком, який можна сміливо піднести найріднішій людині на планеті - мамі.

Бібліотека жіночого роману - 8 величезних томів, присвячених найбільш популярному жанру сучасної літератури - жіночому роману. Вас чекають захоплюючі любовні історії, несподівані повороти сюжету, детально опрацьовані персонажі і якісна літературна мова. Кожна сторінка просякнута духом любові - вона чекає свого читача і готова понести його в далекі романтичні світи. Всі книги в бібліотеці прикрашені позолотою і сріблом, вручну виконаним тисненням і італійської шкірою. А також камінням Сваровскі, дворівневими обкладинками і авторськими ілюстраціями. Бібліотека приємно здивує жінку, закохану в любовні історії, написані іменитими авторами.

Велика книга мудрості - збірник людських думок, одягнених в письмову форму. Мудрість століть, зібрана на сторінках всього однієї книги. Духовний Грааль, про який мріяли філософи давно минулого часу. Книга містить висловлювання філософів,

поради мудреців і мудрість східних народів. Її писали найбільш значущі люди минулих епох: актори і вчені, психологи і філософи, математики і діячі культури. Книга не просто дає інформацію - вона окрилює, відповідає на складні питання і вберігає від десятків неправильних вчинків.

Щоденник "Сова" - діловий подарунок, просочений жіночим стилем. Він прикрашений обкладинкою молочного кольору, вручну нанесеним зображенням сови і шкіряним плетінням. Щоденник стане паличкою-виручалочкою для ділової жінки, яка хоче зберігати важливу інформацію в зручній для себе формі. Презент можна рекомендувати в якості подарунка коханій жінці або мамі.

Картина з бурштину "Струни жіночої душі" - художній твір, присвячений музиці і жіночій красі. На його полотні зображена жінка, яку маестро використовує в якості музичного інструменту. Він грає на її тілі, як на контрабасі і витягує звуки, недоступні для вилучення іншими способами. Картина неймовірно символічна - вона показує, що жінку потрібно берегти і поводитися з нею, як з коштовністю.

Книга "Великі жінки ХХ століття" - спільна робота Віталія Вульфа і Серафима Чеботаря. Вона присвячена жінкам, які формували історію 20 століття. Героїнями книги стали великі актриси, сильні духом політики, відважні вчені і діячі кіно. Читачку чекають зустрічі з Мерлін Монро, Агатою Крісті, Маргарет Тетчер і Любов'ю Орловою.

Книга "Технологія життя" - авторський переказ ідеї Великої мети, опублікованій в інших документальних джерелах. За словами автора, книга відноситься до художньої літератури і не має нічого спільного з документалістикою. Що стосується формату, то книга подана у вигляді притч та історій, об'єднаних єдиною темою.

Книга "Східна мудрість. Притчі, афоризми, історії" - збірник мудрих висловів і думок від східних майстрів філософії. Він випущений лімітованим тиражем і багато прикрашений дорогоцінними матеріалами. Обкладинка книги виготовлена з натуральної шкіри та прикрашена мідною накладкою. А ілюстраціями для обкладинки служать тиснення, виконані сріблом. Доповнює багате оздоблення видання кольоровий зріз, яким прикрашена кожна сторінка.

В якому інтернет-магазині купити мамі подарунок?

Дорогі презенти для мами можна замовити в онлайн-крамниці exklusi.com. Вас чекають великий асортимент товарів, безкоштовна допомога з підбором подарунку і швидка доставка замовлення в будь-який населений пункт України.


Мамі

Щоденник (іменний)

Щоденник (іменний)

Артикул:ЕФА1906181200
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Щоденник "Ірис"

Щоденник "Ірис"

Артикул:ЕФА699
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Сувенір "Ключ"

Сувенір "Ключ"

Артикул:0206029003
Показано з 1 по 24 із 67 (всього 3 сторінок)