Історія

Подарункові книги: історія світу, подана в цікавій формі

Хтось із великих людей сказав: той, хто не знає минулого, не заслуговує майбутнього. Дізнатися про події минулого допомагає така наука, як історія. Вона знайомить з особистостями, які сформували сучасний світ, зробили технічну революцію і знайшли відповіді на фундаментальні питання.

 

Історичні книги допомагають подорожувати у часі і вивчати різні епохи. Завдяки їм можна перенестися в розпал Крейдяного періоду і познайомитися з динозаврами до того, як вони були знищені метеоритом.

Подарункові книги історичні - сувенір, який має культурну цінність

Історичні книги зачіпають питання минулого і об'єднують декілька літературних жанрів. Серед них зустрічається як художня проза, так і романістика екстра-класу. Це фундаментальні твори, що існують на стику мистецтва, науки, психології та філософії. Вони дають відповіді на питання, які не можуть дати інші джерела, а тому століттями не втрачають актуальності. 

 

При виборі історичної подарункової книги потрібно знати інтереси одержувача. Декому більш до вподоби сухі факти, іншим подобаються розповіді, засновані на реальних подіях. Третім будуть цікаві міркування на тему альтернативної історії. У нашому магазині представлені наступні видання:

 

"Діяння Петра Великого" – перевидання фундаментальної праці 1837 року. Оповідає про життя, наміри, думки та дії Петра I. Факти в книзі викладені в хронологічному порядку і доповнені чорно-білими ілюстраціями.

 

"Адати Кавказьких горців" – збірник права кавказьких горців. У ньому розповідається про правила управління державою, вказані основні заборони для кавказьких жінок і чоловіків, а також права представників вищих і нижчих станів. Вся ця інформація тісно переплетена з місцевими звичаями, релігійними традиціями і законами Російської Імперії часів 19 століття.

 

"Рим" – роман Вільгельма Вегнера, що розповідає про історію Стародавнього Риму.

Автор приділив особливу увагу фактам, тому читач зможе простежити кожен етап розвитку великої імперії: починаючи її становленням і закінчуючи безславним заходом. Перший том видання присвячений Стародавньої Італії. Другий том оповідає про кровопролитне протистояння захоплених Римом народів і професійної армії.

 

"Історія міста Харкова" - подарункове лімітоване видання в двох томах, декороване відбірною італійською шкірою. Кожна книга двотомника декорована золотим тисненням і накладками з міді і срібла.


Історія

Книга "Євреї в XX столітті" Мартін Гілберт

Книга "Євреї в XX столітті" Мартін Гілберт

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐ Подарункова коробка
Артикул:ИБА63517
Книга "Єврейська цивілізація. 5000 років в одному томі" Андрій Буровський

Книга "Єврейська цивілізація. 5000 років в одному томі" Андрій Буровський

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐ Подарункова коробка ⭐ Підставка
Артикул:ОЦИ2509191624
Книга "Історія Азербайджану"

Книга "Історія Азербайджану"

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐ Подарункова коробка ⭐ Підставка
Артикул:ОЦИ91
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Книга "Історія Грузії"

Книга "Історія Грузії"

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐ Футляр ⭐ Подарункова коробка
Артикул:ОЦИ0806172238
Книга "Історія України-Русі"

Книга "Історія України-Русі"

Репринт видання 1908 року.
Артикул:0302002012
Книга "Вірмени. Народ-творець" Девід Ленг

Книга "Вірмени. Народ-творець" Девід Ленг

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐ Підставка ⭐ Подарункова коробка
Артикул:ИБА11317
Показано з 1 по 24 із 193 (всього 9 сторінок)