Керівнику / Начальнику

Подарунок керівнику - данина поваги начальству

Керівник - ключова фігура в будь-якій організації. Від його навичок, професіоналізму і особистих якостей залежить успіх всього підприємства. Настільки висока посада зазвичай дістається людині з високим соціальним статусом, який цінує оригінальні речі і подарунки.

Який подарунок для начальника купити?

 

  • Бібліотека "Бізнес енциклопедія" - десятитомне ексклюзивне видання в палітурці з натуральної шкіри. Кожна книга видання декорована золотим тисненням і кольоровими вставками. У зборах 10 тематичних книг, присвячених економічним ризикам, секретам менеджменту, соціології та психології управління, філософії та етики. Завдяки цьому власник бібліотеки зможе отримати різнобічні навички і знання. Ця добірка книг стане гарним подарунком директору промислового підприємства, керівнику приватної фірми або керуючому державної компанії.
  • Бібліотека "Мудрість тисячоліть" - оригінальний подарунок начальнику з 6 томів, декорованих золотим тисненням, покритими сріблом накладками і кольоровими зрізами. Бібліотека містить значущі висловлювання філософів, політичних діячів і воєначальників. Перший том являє собою антологію медичної мудрості. Його автори - Гіппократ і Паре, Парацельс і Авіценна, Ослер і Гален. У ньому зібрані висловлювання на медичну тему від іменитих лікарів, політиків, письменників і філософів. У другому томі читача чекає східна мудрість. У ньому зібрані притчі, приказки та прислів'я східних мудреців. Третій том присвячений жіночій мудрості. Його авторами є жінки-політики, жінки-філософи і лікарі. У книзі представлено безліч історій успіху, поради щодо досягнення бажаних результатів і розбір популярних помилок, які новачки допускають під час руху до бажаної цілі. Четвертий том містить чоловічу мудрість. Його склали значущі діячі чоловіки: художники, воєначальники, історики і філософи. У п'ятому томі зібрані притчі і афоризми європейського народу. Книга стане в нагоді людям, які хочуть дізнатися секрет успіху євреїв. Шостий том присвячений вивченню людської душі. У ньому зібрані афоризми вчених, філософів і істориків.
  • "Велика книга жіночої мудрості" - секрети успіху від провідних жінок світу. У книзі зібрані афоризми і цитати героїнь книг і фільмів, притчі і розповіді, біографії знаменитостей. Видання прикрашені покритими сріблом мідними накладками, золотим тисненням і візерунком ручної роботи.
  • "Велика книга чоловічий мудрості" - збірка чоловічих фраз, цитат і афоризмів. Його автори - воєначальники, артисти, художники і правителі. Книга розділена на глави, присвячені певній темі. Вона призначена як для відпочинку, так і для отримання нових знань.
  • "Велика книга притч" - титанічна праця Говердовському І.Б. У книзі зібрані притчі індійців, буддистів, греків, ассирійців, персів і християн. Вона стане прикрасою домашньої бібліотеки керівника, директора та представників топ-менеджменту.
  • Великий щоденник "Тризуб" - блокнот для записів з подарунковим шкіряним плетінням. Призначений для складання графіка ділових зустрічей, формування тижневого розкладу справ і фіксації інформації, яку не можна обійти увагою. Щоденник містить досить сторінок для докладного планування 48 тижнів високосного року. А завдяки яскравому оформленню ідеально підходить на роль подарунку діловій людині, що займає керівну посаду.
  • Щоденник "Архістратиг Михаїл" - блокнот, оформлений в релігійному стилі. Його обкладинка виготовлена ​​з телячої шкіри, прикрашена мідними накладками і срібним тисненням. У щоденнику передбачено сторінок для планування дня, чисті аркуші для нотаток і календар на 2021-2022 рік.

Купуйте дорогі подарунки керівнику в інтернет-магазині exklusi.com

Купуйте презенти для керівника в спеціалізованих магазинах. Вас чекають кваліфікований персонал, доступна ціна, два способи оплати на вибір, доставка замовлення силами Нової Пошти та безкоштовні консультації менеджерів.


Керівнику / Начальнику

Показано з 1 по 24 із 250 (всього 11 сторінок)