Картини з бурштину

Картини з бурштину - предмети мистецтва з сонячного каменю

Незважаючи на те, що приміщення все частіше оформляють в стилі мінімалізм, картини і твори мистецтва не втратили своєї популярності. Їх можна зустріти в заміському будинку респектабельної особи, центральному офісі IT-компанії і навіть в холі фінансової біржі.

У картині важлива не тільки художня складова, але й енергетика. Тому роботи, що передають енергію художника, володіють додатковою цінністю. У нашому магазині можна купити бурштинові картини, виготовлені з сонячного каменю. Цей матеріал родом з далекого минулого: він ввібрав енергію рослин віком сотні тисяч років і передав її сучасному людству.

Бурштинові картини - один з найкращих подарунків

Бурштинові картини підносять діловим партнерам, друзям і близьким людям. Завдяки наявності сонячного каменю вони позитивно впливають на здоров'я: позбавляють від головного болю, нейтралізують негативний вплив електронних приладів і нормалізують нічний сон. У нашому магазині можна купити такі роботи:

 

  • "Янголятко з метеликом" - панно, на якому зображено дівчинку-янголятко. За її спиною великі білі крила, а на волоссі -венок зі свіжих польових квітів. Дівчинка закохана в природу та уважно розглядає листя великого дерева. Картина стане відмінним презентом на новосілля, хрещення малюка або день народження дитини шкільного віку.
  • "Літній ліс" - художня робота в жанрі пейзаж. На ній зображений листяний ліс в розпал липня. У лісі ростуть величні дуби і знамениті берези, а між ними тече струмок з джерельною водою. Картині зрадіє цінитель живопису або людина, закохана в природу. Робота вражає не тільки якістю виконання, але і кольоровою гамою: художник перетворив жовті від природи камені бурштину в зелені мозаїчні елементи.
  • "Човен біля пірсу" - картина для любителів пейзажу. На ній зображена спокійна річечка, берег якої прикрашають садиба і 2 дерев'яних човна. Доповнює композицію кам'яний місток, що з'єднує два береги річки в єдине ціле. Картину можна презентувати рибалці і людині, закоханому в красу провінційних районів.
  • "Лондон" - картина з бурштину, присвячена столиці Великобританії. На ній художник зобразив найбільш впізнавані лондонські визначні пам'ятки - Вестмінстерський палац і вежу з годинником Біг-Беном. Доповнюють композицію лондонські дороги з правостороннім рухом, знамениті двоповерхові автобуси і пофарбовані в чорний колір таксі-кеби. Такий картині зрадіє людина, закохана в Англію і романтику осені.
  • "Мона Ліза" - бурштинова репродукція знаменитої картини да Вінчі. На ній зображена жінка з таємничою напів усмішкою. Хто саме героїня картини - невідомо досі. Одні експерти запевняють, що це таємна коханка художника, інші і зовсім впевнені, що це автопортрет самого Маестро.
  • "Морські хвилі" - картина в жанрі марина. На її полотні красуються високі хвилі, що зароджуються в самому серці Чорного Моря. Вони підносяться над водною гладдю, грає на сонці білими баранчиками і обпадають масивними краплями в морську воду. Картина привертає увагу не тільки якістю виконання моря, але й блакитною кольоровою гамою. Художник виявився настільки талановитим, що зумів перетворити помаранчевий бурштин в сині опали.
  • "Маяк" - картина в теплих барвах, яка зображує життя провінційного морського містечка. Його головна визначна пам'ятка - маяк, що стоїть на вершині великого пагорба. Днем маяк служить прикрасою населеного пункту, а вночі - покажчиком для заблукалих моряків. Панно стане відмінним подарунком працівникам морських професій. Його можна подарувати капітанові судна, службовцю морських сил або співробітнику морського транспортного флоту України.
  • "Початок зими" - картина, на якій зображена зміна сезонів. На передньому плані картини видніються голі дерева в оточенні опалого листя.На задньому красується висока гора з засніженими вершинами. Художнику вдалося влучно передати зміну пір року, коли осінь практично втратила свої права, а зима не знайшла повну силу. Заметілі, студені морози і снігопади ще попереду, а поки глядач може насолоджуватися останніми осіннім заходом.
  • "Ревіння тигра" - робота, що символізує чоловічу силу, безмежну сміливість і природну красу. Її головним героєм є розлючений тигр. Він готовий захищати свою територію від посягань суперників. Добре видно, що звір ледь стримує лють і готовий кинутися на кривдника.

Де купити картину з бурштину?

Бурштинові картини продаються в онлайн-магазині exklusi.com. Покупців чекають репродукції робіт Да Вінчі та картини досвідчених мариністів. Для зручності покупок передбачені 2 способи оплати замовлень, доставка картин Новою Поштою в будь-яку точку України і допомога з підбором бурштинового подарунка для різних урочистостей.


Картини з бурштину

Показано з 1 по 24 із 182 (всього 8 сторінок)