Тещі та свекрухи

Як продемонструвати повагу тещі? Подарунок - кращий спосіб!

Теща - мудра жінка. Вона завжди готова прийти на допомогу, дати вірну пораду і віддати дітям все найкраще. Тещу потрібно плекати, шанувати і дивувати незвичайними подарунками. Неважливо, з якого приводу, важливо - який подарунок ви купуєте і в якому саме магазині.

Подарунки улюбленої тещі - вивчаємо найкраще з доступного асортименту

Псалтир - 150 пісень на релігійну тему, які віруючі співають під час молитви. Вони наповнені глибоким змістом, створені за канонами єврейської поезії і доповнені розкішної музикою. Одні пісні присвячені історичним подіям, інші - являють собою прохання до Господа. треті – розповідають особисту історію автора. Псалтир декорований палітуркою з натуральної шкіри, золотим тисненням і кольоровим зрізом.

"Православні святині світу" - подарункове видання, яке розповідає про православні святині. У ньому дана докладна інформація про розташування мощей та ікон, церквах і монастирях. Особливу увагу приділено Туринської Плащаниці, Священному Вогню, святиням Туреччини, України та Росії.

Євангеліє - зібрання книг, присвячене Ісусу Христу. У ньому описано життя Сина Господнього, його божественна природа і земне життя. Євангеліє виготовлено вручну і прикрашено оксамитом, мідними накладками, сріблом, образами з ювелірної емалі і дорогоцінним камінням. Воно закривається на дві масивних застібки з міді, покритої сріблом. Доповнює оздоблення книги золотий зріз.

Подарункове видання Псалтиря - збірник з 151 релігійної пісні. Вони адресовані Господу, весільним традиціям і історичним подіям. Видання оздоблене шкіряним плетінням, золотим тисненням і дорогоцінними металами.

Подарунок "Сова" – презент, декорований дерев'яним багетом, захисним склом, основою з синього оксамиту, патиною, камінням Сваровські і позолотою. Він символізує мудрість і знання, які часто пов'язують з Совою. У всіх переказах цей Птах дає супутникам поради і допомагає вирішувати складні завдання.

"Книга мудрості Соломона" - подарункове видання культової роботи. Вона присвячена життєвому шляху, висловлювань і секретам правління Соломона - мудрого царя, якого часто вважають вигаданим персонажем. Але такий правитель існував насправді: згадки про нього є в східних трактатах, слов'янських джерелах і грецьких документах. Соломон славився своєю любов'ю до справедливості і небувалою мудрістю. Його вміння вирішувати складні проблеми було настільки велике, що породило висловлювання "соломонове рішення". Книга цінна не тільки змістом, а й зовнішнім виглядом. Вона прикрашена мідними накладками, сріблом, золотом і авторським візерунком.

Книга "Великі жінки ХХ століття" – монументальна праця, написана істориком Віталієм Вульфом. Він зумів зібрати біографії найбільш впливових жінок минулого століття. Для зручності автор розділив книгу на розділи, присвячені конкретній сфері діяльності. Так, перший розділ присвячено актрисам, другий політикам, а третій - спортсменкам.

Книга "Історія ісламу" - праця, що описує зародження, розвиток і розквіт ісламської культури. Читача чекають посилання на історичні документи, знайомство з найвидатнішими філософами ісламістами і докладний опис культури східних народів. Ви дізнаєтеся прихований сенс арабських казок, ключові особливості мислення жителів Сходу і секрети їх спокою і незворушності.

Сімейний альбом - класичний презент для тещі або свекрухи. Він являє собою пишне сховище для фотографій. У ньому можна зберігати знімки дітей, весільні фотографії, зафіксовані моменти дорослішання малюків і знімки з сімейних торжеств. Сімейний альбом виконаний з якісних матеріалів і призначений для тривалого використання. Згодом він може перетворитися в справжню реліквію, яку будуть передавати з покоління в покоління.

Де купити подарунок тещі в Україні?

Дорогі подарунки тещі можна замовити в інтернет-магазині exklusi.com. Ми спеціалізуємося на преміальних презенти і пропонуємо клієнтам кращі товари: авторські картини, прикрашені сріблом і золотом ікони, лімітовані видання книг і ексклюзивні щоденники. Роздивляйтеся наш каталог, обирайте цікавий презенті радуйте дорогу тещу унікальними подарунками!


Тещі та свекрухи

Щоденник (іменний)

Щоденник (іменний)

Артикул:ЕФА1906181200
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Щоденник "Ірис"

Щоденник "Ірис"

Артикул:ЕФА699
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Показано з 1 по 24 із 116 (всього 5 сторінок)