
Подарунок бухгалтеру - володарю цифр
Існування сучасного підприємства без бухгалтера неможливо. На плечах цієї людини лежать фінансові звіти, робота з банківськими документами, нарахування заробітної плати та сплата податків. Значення бухгалтерів настільки велике, що 16 липня було оголошено їхнім професійним святом. У цей день вони відкладають в сторону калькулятори, закривають папки з цифрами і чекають подарунків. Що подарувати працівникові такої великої і складної професії?
Обираємо подарунок на день бухгалтера
- Колаж "Не в грошах щастя" - дорогий презент дорогому колезі, співробітнику або одного-фінансисту. Він являє собою колаж з монет різних держав: починаючи царськими копійками і закінчуючи сучасним рублем. Колаж візуалізує знамениту народне прислів'я, яка говорить, що щастя ніколи не купиш за гроші. Презент поміщений в дерев'яний багет і захищений від пилу і пошкоджень щільним прозорим склом. Такому подарунку зрадіє головний бухгалтер, співробітник фінансового відділу або керівник служби статистики.
- Подарунок "1000 карбованців з монетами" - презент, який символізує поєднання багатства і влади. Він складається з двох купюр і розсипи срібних монет. Купюрами є 50 і 1000 карбованців, випущені в 1918 році за часів правління гетьмана П. Скоропадського. Деякі фахівці вважають 1000 найбільш красивими паперовими грошима в історії України. Вони виконані в стилі бароко, прикрашені зображеннями жінок в національному вбранні і характерними для України візерунками. На купюрі одна дівчина тримає булаву, яка символізує владу держави, а інша - ріг, що символізує достаток і процвітання. Завершують композицію квіткові і плодові гірлянди, що прикрашають жіночі фігури.
- Подарунок "50 карбованців" - незвичайний сувенір, який складається з купюри і 10 срібних монет. Купюра є 50 карбованців, які почали випускати в УНР в 1917 році. Карбованці були досить сильною валютою за рахунок забезпечення золотом. Так, 1 карбованець коштує 17 часткою золота 999 проби.
- "Міста України" - монетний колаж, присвячений містам незалежної України. Композиція складається з двох жіночих фігур, плашки з назвою "міста України" і розсипи срібних монет. Презент виготовлений вручну з ювелірного срібла, оксамиту і мідних накладок. Він поміщений в дерев'яний багет і захищений щільним товстостінним склом.
- Подарунок "Історія гривні" - презент, що дозволяє ознайомитися з історією розвитку гривні - національної української валюти. Історики знають час виникнення валюти, але не можуть встановити подробиці її походження. Існує 3 варіанти трактування терміна "гривня". На Русі це була вагова одиниця, в Європі - посуд зі срібла і золота. А на Україні гривнею називали деяку кількість золота.
- "Історія України в монетах і банкнотах" - дорогоцінний колаж з яскраво вираженим змістом. Він дозволяє вивчити історію України за монетам і банкнотам, які випускалися за довгі роки існування незалежної української держави. Колаж складається з 2 банкнот і 9 монет різного номіналу. Банкноти розміром 105х53 мм і номіналом 3 і 5 гривень віддруковані на міцному папері в одній з банківських друкарень Франції.
- "Монети Петра I" - презент на історичну тематику. Він являє собою колаж з срібних і золотих монет, які були в ходу в часи правління царя Петра Першого. Петро I буквально підняв Росію з колін. Він відкрив кілька великих верфей, налагодив будівництво торгових кораблів і ввів забезпечений золотом червінець. В результаті російська валюта набула значної цінності і стала основним платіжним засобом для розрахунків між Росією та іноземними державами.
Замовляйте подарунки бухгалтерам в онлайн-магазині exklusi.com
У магазині exklusi.com представлений широкий асортимент подарункових товарів для бухгалтерів: монети, колажі, картини і рідкісні грошові знаки. Вони поміщені в багет, продаються в яскравій упаковці і є готовим подарунком. Перейдіть віртуальний каталог, замовляйте товар, з доставкою по Україні і радуйте бухгалтерів незвичайними подарунками.