Батькові

Купити подарунок татові - головному людині в житті

Значення батька у житті дитини важко переоцінити. Це головна людина, що наставляє на істинний шлях і надає допомогу в найскладніших ситуаціях. Тато заслуговує на знаки уваги, повагу з боку домочадців і якісні подарунки.

Приводів для дарування сувенірів батькові достатньо: починаючи днем ​​народження і закінчуючи професійним святом. А що саме вибрати в якості презенту - знають співробітники нашого магазину.

Вибираємо подарунок батькові і знайомимося з популярними варіантами

Авторське панно "Боги багатства" - подарунковий сувенір, поміщений в багет з натуральної деревини. На ньому зображені ключові символи достатку: золоті монети і статуї грецьких богів. Панно декоровано мідними накладками, золотим і срібним напиленням. А фон намальований спиртовими чорнилом в популярній авторській техніці. Картина стане відмінним подарунком батькові - головній людині в житті.

"Велика книга східної мудрості" – збірники трактатів, написаних азіатськими і східними мудрецями. У книзі представлені японські притчі і китайські приказки, арабські історії і роздуми індіійскіх філософів. Кожна сторінка видання - це готовий рецепт вирішення різних життєвих проблем. Перша частина книги містить східні казки і притчі буддистів. друга – афоризми самого Конфуція. Третя частина - притчі індуїстів, четверта - тематичні розповіді, присвячені військовій справі.

Щоденник "Київ. Софійський собор" - стильний діловий подарунок, прикрашений зображенням знаменитого православного храму, розташованого в центрі столиці України. Він допоможе зберігати важливу ділову інформацію, формувати замітки і планувати майбутні важливі справи. Щоденник незамінний як на вихідних, так і в звичайні трудові будні. Блокнот прикрашений шкіряним плетінням, золотим тисненням і авторськими візерунками.

Іменна ікона зі срібла - дорогий презент для віруючого. Являє собою персональний оберіг, створений за індивідуальним замовленням і присвячений Святому, в честь якого при Хрещенні названа людина. У іменної ікони прийнято просити допомоги і покаяння, ради в складній ситуації і вирішення проблем. Святого також прийнято дякувати і в щасливі дні, адже щастя-це теж подарунок. І подарований він Всевишнім.

Картина "Ріг достатку" – презент, що символізує достаток. На картині зображений величезний тканий ріг, доверху набитий срібними та золотими монетами. Грошей настільки багато, що вони не поміщаються у розі і проливаються з нього на землю дощем. Картина є щирим побажанням багатства і процвітання найближчій людині в житті дитини - батькові.

Книга "Державець. Мистецтво війни" - знамениту працю Ніколло Макіавеллі, письменника і державного діяча Італії. Він сформував основні постулати побудови вертикалі влади, які актуальні й досі. У своїй роботі він висловив думку, що важлива мета, а не способи її досягнення. І головним чинником успіху, на його думку, є військова сила. А мораллю, яку так часто звеличують інші державні діячі, можна знехтувати. Книга випущена лімітованим тиражем і прикрашена дорогоцінними металами.

Книга "Вибрані рубаї" - подарункове видання в шкіряній палітурці з багатим декором. Його торцева сторона прикрашена мідними накладками і срібним тисненням, а зріз - різнокольоровими фарбами. У книзі зібрані кращі роботи Омара Хайяма - знаменитого письменника, філософа, астронома і фізика.

Книга "Міфи народів світу" - двотомне видання переказів, казок і міфів різних країн світу. Видання оздоблене натуральною шкірою, дорогоцінними металами і авторським візерунком. 

Де купити подарунок батькові в Україні?

Ексклюзивні сувеніри батькові можна купити в інтернет-магазині exklusi.com. Це іменні ікони і дорогі книги, настінні панно і зборів світової мудрості, преміальні щоденники і авторські картини.

 


Батькові

Щоденник (іменний)

Щоденник (іменний)

Артикул:ЕФА1906181200
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Показано з 1 по 24 із 84 (всього 4 сторінок)