Ікони Божої Матері / Богородиці

Ікона Божої Матері - ексклюзивний подарунок для дорогої людини

Марія, Матір Божа – одна з найбільших святих для православних християн. У більшості храмів його величають Богородицею і поклоняються як найбільш шанованій особистості в християнстві. Коли Марія жила в Назареті їй явився Ангел і повідомив, що незабаром в її утробі зародиться життя – син самого Господа. І назвати його слід Ісусом. У той час Марія повинна була стати дружиною Йосипа: йому Ангел розповів про непорочне зачаття і повелів піклуватися про дружину, як про самого себе.

Ікона Богородиці - остання надія стражденних

  • Ікона з срібла "Богоматір Семистрільна" – робота, виконана методом лиття. Матір Божа написана на полотні і прикрашена добірної деревиною. Її тіло пронизано 7 стрілами: згідно з повір'ями, образ дарує захист від зла і лихослів'я. Як декоративні елементи використані камені Сваровскі, емаль ювелірного призначення, патина, шар срібла і позолоти. Семистрільну матір панове шанують 26 серпня по новому стилю, а тому дарувати її бажано на заходи, які припадають на цю дату.
  • "Богоматір Казанська" – унікальна ікона, написана на честь події, що відбулася в 1579 році в Казані. Місто охопила масштабна пожежа, яка знищила більшу частину житлових будинків. Через 20 років після цієї події Матрона Онучина побачила чудовий сон. Їй з'явилася мати Ісуса і сказала, що в центрі згарища збереглася ікона. Хлопчик розповів сон дорослим і вони знайшли ікону саме там, де і вказала Свята. З тих пір ця ікона шанується як чудотворна. Вона рятує від нещасть, зцілює від хвороб і дарує надію. Також вона використовується як ключовий елемент церемонії одруження.
  • "Незламна стіна" – ікона у вигляді мозаїки, написана над головним вівтарем Софійського собору. Богородиця зображена в золотих одежах в повний зріст. Вона спирається на наріжний камінь, виконаний з дорогоцінного металу. Свою назву ця робота отримала за непорушність. За 9 століть собор неодноразово грабували і руйнували, але стіна з мозаїкою залишалася неушкодженою.
  • "Не ридай Мене, Мати" – рідкісна ікона, яку прийнято почитати 7 лютого. Перед нею у Бога просять здоров'я, щастя і благополуччя. Образ являє собою зображення Марії, що оплакує свого сина Ісуса Христа. Образ викликає скорботу і дарує надію одночасно, так як смерть – це всього лише етап земного життя. Там, на небесах, все праведники знайдуть безсмертя і зможуть насолоджуватися райським життям в Едемі вічно.
  • "Стягнення загиблих" – ікона для молитов віруючих, які опинилися у важкій ситуації. Матір Божа дарує надію, рятує від небезпек і дає здоров'я новонародженим дітям. Даний образ прийнято дарувати близьким людям і вшановувати 5 лютого за новим стилем. Образ "Стягнення загиблих" вперше проявився в 1770 році в самий розпал епідемії холери. Згідно з переказами, побачили його жителі села Червоне в Чернігівській області, зцілилися. На честь цієї події біля сирітського інституту в Москві в 1835 році була побудована церква.
  • "Всіх скорботних Радість" – ікона, на якій Марія зображена в компанії безлічі людей. Над ними літають ангели, які дарують зцілення всім віруючим. Ікона має величезне значення для православних людей. Перед нею моляться за здоров'я, зцілення, звільнення від страждань і відчаю. Вона дарує надію смертельно хворим і пацієнтам з активною формою туберкульозу. Оригінал ікони вперше з'явився в 1688 році й був розміщений в церкві в центрі Москви.
  • "Живоносне Джерело" – ікона, на якій зображена срібна купіль, безліч людей і Пресвята Богородиця. Матір Божа перебуває в купелі, а люди, оточивши її, просять позбавлення від скорботи і страждань. Ікона має особливе значення в християнстві і шанується щоп'ятниці Пасхального тижня. Що стосується презенту, то він виконаний методом лиття, прикрашений покритими сріблом мідними накладками і камінням Сваровські. Його можна піднести як символ нематеріального блага одному, близьким або шанованій людині.

Купуйте ікони Божої Матері в спеціалізованих магазинах

В онлайн-магазині exklusi.com можна купити подарункову ікону Пресвятої Богородиці. Вас чекають роботи провідних майстрів, прикрашені дорогоцінними каменями, патиною, сріблом, позолотою і кристалами Сваровські.


Ікони Божої Матері / Богородиці

Показано з 1 по 24 із 245 (всього 11 сторінок)