Предмети інтер'єру

Предмети інтер'єру

Цілком природним для кожної людини є бажання оточити себе гарними речами, які відображають індивідуальність. Можливість змінити житловий або робочий простір дають оригінальні предмети інтер'єру. Різні за стилістикою, розміром, кольором та матеріалом, такі вироби мають декілька важливих особливостей:

 • детально продуманий дизайн;
 • поєднання естетики та практичних властивостей;
 • неординарність задуму;
 • чудову якість матеріалів;
 • здатність органічно доповнювати будь-яку інтер'єрну композицію;
 • довговічність.

Унікальні вироби в каталозі нашого онлайн магазину

Як удома, так і на робочому місці всім хочеться почуватися комфортно, але при цьому дивувати гостей стильним оформленням інтер'єру. Допомогти у створенні ідеальної обстановки здатні ексклюзивні предмети, представлені в нашому асортименті, а саме:

 1. Ефектні статуетки з порцеляни, виконані у формі черепа. Вони не лише виконують декоративну функцію, але й можуть стати зручним органайзером для дрібниць.
 2. Левітуючий вазон, який функціонує за рахунок вбудованого в базу адаптера змінного струму, дозволяючи квітам здійснювати обертання на 360 градусів. Як альтернативу можна вибрати модель з літаючою кулею, якщо в будинку немає кімнатних рослин.
 3. Компактна метеорологічна станція.
 4. Гіро-глобус з політичною картою, оснащений опцією автоматичного позиціонування щодо магнітного та гравітаційного поля Землі. Щоб куля почала рухатися, достатньо забезпечити прямий контакт з сонячними променями.
 5. Настільний камін, що не потребує встановлення та дозволяє спостерігати за вогнем у будь-який час.

Чому варто обрати предмет інтер'єру як подарунок?

В сучасному світі до пошуку презентів ставляться з особливою увагою. За допомогою правильно обраного подарунка можна висловити подяку, викликати інтерес, підкреслити близькі стосунки з людиною, а також продемонструвати глибокі почуття. Обмежуватися стандартними варіантами – не найкраща ідея, принаймні, якщо хочеться справити незабутнє враження. Елітні предмети інтер'єру стануть чудовим вибором для різних категорій отримувачів: керівництва, членів сім'ї, друзів, ділових партнерів та коханих. У тому числі від такого сюрпризу будуть у захваті люди з великими статками, яких особливо важко здивувати.

Замовити вазон, що левітує, настільний камін, гіро-глобус або інший нестандартний товар – чудове рішення, оскільки:

 • такого подарунка ніхто не очікує, тобто буде можливість добитися вау-ефекту;
 • різноманіття товарів дозволяє знайти ідеальний предмет для конкретної людини з урахуванням віку, статі, характеру, а також соціального та фінансового статусу;
 • від виробів незвичайної форми та призначення неможливо відірвати погляд – вони постійно нагадуватимуть про дарувальника;
 • пошук та купівлю презенту можна виконати дистанційно, домовившись про оперативну доставку;
 • навряд чи хтось із оточення одержувача зможе похвалитися аналогічним доповненням інтер'єру – креативні вироби дозволяють почуватися особливими.

Предмети інтер'єру

Показано з 1 по 24 із 30 (всього 2 сторінок)