Оригінальні подарунки жінці - ідеальний спосіб підкреслити її індивідуальність

Кожен день життя жінки можна зробити яскравим - досить підібрати правильний сюрприз. І краще, якщо це будуть не традиційні квіти і цукерки, а ексклюзивні презенти, створені талановитими майстрами. Хочете побачити радість в очах вашої жінки? Загляньте в наш каталог і оберіть товар.

Цікаві подарунки жінці - ТОП від exklusi.com

Бабусі можна піднести авторське панно "Ангел". Це авторська робота, виконана майстром в традиційній техніці за допомогою сучасних спиртових чорнил.

Композиція являє собою поєднання абстрактного фону і фігури Ангела. Така робота нагадає бабусі про те, що за її плечима завжди є Хранитель, готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину.

Не менш оригінально виглядає комплект з Нового і Старого завіту. Це класичне Святе Письмо, віддруковане за всіма православними канонами. Дане видання Біблії вважається стилістично вірним і застосовується на священнослужіннях в більшості православних церков світу. Видання декоровано шкіряною палітуркою, мідними накладками, золотим напиленням і тисненням ручної роботи.

Що піднести в подарунок коханій жінці? Звичайно ж "Велику книгу жіночої мудрості".

Такий презент покаже, що ви поважаєте улюблену і бажаєте примножити її знання. Книга містить практичні життєві поради, мудрі вислови політиків, філософів і лікарів. А також реальні історії і притчі.

Доньці рекомендуємо піднести блокнот життєвих цілей. Він стане для неї головним орієнтиром і енциклопедією у дорослому житті. В блокнот донька зможе записувати мрії, плани побудови кар'єри а також ключові життєві цінності. А після того, як дівчинка виросте, вона зможе порівняти досягнення з наміченими раніше планами. Блокнот виготовлений вручну і багато прикрашений.

У нього палітурка ручної роботи з комбінації натуральних шкір. А обкладинка є дворівневим виробом з рельєфним золотим тисненням. Доповнюють блокнот каміння Сваровські, сусальне золото, іменний сертифікат і чохол з оксамиту.

Ваша дівчина напевно зрадіє іконі небесного покровителя. Це авторський твір мистецтва, виконане складальною технікою. На іконі буде зображена Свята, на честь якої дівчина отримала церковне ім'я під час обряду Хрещення.

Мамі-бібліофілу припаде до душі "Бібліотека жіночого роману". Це лімітоване видання з восьми томів, прикрашене палітуркою ручної роботи, золотим тисненням і кольоровим зрізом. У бібліотеці зібрані кращі жіночі романи від майстрів жанру. Вони дозволять жінці забути про буденність і перенестися в світ казкових мрій, де лицарі їздять на білих конях, чоловіки служать коханим жінкам а природа вражає своєю красою.

Хочете здивувати подругу? Подаруйте їй бурштинову картину "Дівчина зі скрипкою". Це художній твір ручної роботи, виконаний з добірних каменів і бурштинової крихти. Для його виготовлення майстер використав поєднання технік а також багет з натуральної деревини. На картині зображена самодостатня напівгола дівчина, що символізує красу, сміливість, жіночність та сексуальність.

Порадувати сестру можна ексклюзивним сейфом у вигляді стопки книг. Він виготовлений з деревини, обтягнутий натуральною шкірою ручної вичинки, прикрашений мідними накладками і ювелірної емаллю. А все його декоративні елементи зроблені з золота, срібла і каменів Сваровскі. Сейф захищений від злому, тому сестра зможе зберігати в ньому коштовності, прикраси і заощадження.

Колезі можна піднести Велику книгу афоризмів. У ній містяться влучні вислови відомих жінок: політиків, філософів і лікарів.

Де в Україні купити подарунки оригінальні для жінок?

Сертифіковані презенти для жінок можна купити в онлайн-магазині exklusi.com. Покупців чекають православні ікони, картини з натурального дерева і бурштину, сімейні портрети і шкіряні щоденники, лімітовані видання книг, ключниці та сейфи.

 


Жінці

Показано з 1 по 24 із 76 (всього 4 сторінок)