Авіатору / льотчику

Подарунок авіатору - підкорювачу неба

Льотчик - одна з найромантичніших професій на планеті, адже пілоти підкорили найбільш небезпечну середу планети - небеса. Авіатор ширяє серед хмар, транспортує пасажирів і вантажі, захищає рідну країну. Володар такої важливої ​​професії має власне професійне свято, на який прийнято дарувати подарунки. Але який презент піднести підкорювачу повітряних океанів?

Який подарунок льотчику купити в магазині

Ікона з срібла "Архангел Михаїл" - твір мистецтва, виготовлений методом лиття і прикрашений сріблом, золотом, патиною і емаллю ювелірного призначення. Для збереження образу Святого ікона захищена прозорим товстостінним склом. Вона присвячена Архангелу Михаїлу – головному ангелу і особистому охоронцеві Господа. Він оберігає ворота Раю від пекельних істот і стоїть на сторожі істинної віри. Крім того, Михайло також допомагає і земним жителям. Так, збереглися факти про втручання Архангела під час навали Золотої Орди і облоги Києва печенігами. Архангелу Михаїлу моляться люди різних професій: льотчики просять у нього благополучного польоту і чистого неба. Фінансисти - вирішення матеріальних конфліктів, металурги - безпечної зміни на заводі. поліцейські – підтримки під час виконання службового обов'язку, а будівельники - зібраності під час роботи над складним архітектурним проектом.

 

Ікона з бурштину "Пресвята Богородиця Знамення" - цінний подарунок для працівників авіаційної промисловості. Він присвячений Божої Матері - джерелу божественної благодаті, початку світу і всього сущого. Богородиці моляться про зцілення, примирення ворогуючих сторін і припинення воєн. Також у Божої Матері просять небесного заступництва, захисту від крадіжки і стихійних лих. Ікона прикрашена дорогоцінними каменями і виконана в поєднанні складальної і насипний техніці. Для роботи над нею використана бурштинова крихта, добірні камені деревної смоли і багет з натуральної деревини.

 

"Енциклопедія авіації" - видання, в якому зібрана інформація про 300 літальних апаратів, побудованих в період з початку двадцятого і до 20-тих років двадцять першого століття. У книзі любителі авіації знайдуть технічні характеристики як ранніх одномоторних біпланів, так і винищувачів п'ятого покоління. Видання забезпечене алфавітним покажчиком, за допомогою якого можна знайти інформацію про потрібний літак можна за кілька секунд. Видання випущено лімітованим тиражем і гарно прикрашене. Його палітурка типу “Брадел” виготовлена вручну зі шкіри сортів “Onda del mare” і “Acciaio”. Для більшої краси обкладинка декорована тисненням двох рівнів - глибоким блінтовим і рельєфним срібним. Книга поставляється в комплекті з персональним сертифікатом, який можна заповнити авторським поздоровленням та теплими побажаннями. Для захисту книги від пошкоджень передбачена коробка з деревини, вміщена в оксамитовий футляр.

 

Срібна ікона "Богоматір Знамення" - особистий захисник авіаторів і льотчиків. Підкорювачі небес просять у неї благополучного перельоту, м'якої посадки і гарної погоди. Ікона присвячена реальній історичній події, що сталася в 12 столітті. У той час князь Суздальський об'єднався з іншими російськими князями для підкорення міста Новгорода. Він прийшов до новгородських стін і зажадав від жителів здати місто.

У відповідь новгородці попросили заступництва у Господа. Після безперервної триденної молитви святитель Іоанн побачив образ Пресвятої Богоматері, велевшій взяти в місцевому храмі ікону і йти з нею на вершину міських стін. На стіні в ікону потрапила стріла нападників і вона заплакала справжніми сльозами. Пресвята Богоматір подивилася на нападників і напустила на них неймовірний страх. Вони осліпли, почали вбивати один одного і назавжди залишили спроби підкорення Великого Новгорода. Князь Андрій Боголюбський побачив диво Господнє, помирився з новгородцями і погодився залишити правителем міста людини, призначеного Преподобним Андрієм.

Де замовити в Україні ексклюзивні сувеніри?

 

Оригінальні подарунки для авіаторів можна замовити в інтернет-магазині exklusi.com. Покупців чекають привабливі ціни, понад 1000 оригінальних товарів і привітний персонал.

 


Авіатору / льотчику

Колаж "Авіація"

Колаж "Авіація"

Артикул:0206018005
Ікона з бурштину "Янгол Охоронець" 15x20

Ікона з бурштину "Янгол Охоронець" 15x20

15x20
20x30
30x40
40x60
60x80
80x120
Артикул:А0001-15x20
Ікона з бурштину "Св. Архангел Михайло" 15x20

Ікона з бурштину "Св. Архангел Михайло" 15x20

15x20
20x30
30x40
40x60
60x80
80x120
Артикул:А0010-15x20
Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)