Синові

Подарунок синові - близькій людині і спадкоємцю 

Син - ключова людина в родині. Він і продовжувач роду,і хранитель традицій і спадкоємець сімейного багатства. Дорослий син - це чоловік, який потребує шанобливого ставлення і поваги. Кращий спосіб продемонструвати любов і увагу синові - зробити оригінальний подарунок, куплений в магазині сувенірів exklusi.com.

Який подарунок дорослому сину купити найкраще?

Велика книга афоризмів - лімітований випуск книги, що містить притчі й афоризми різних країн світу. Видання надруковане на преміальному папері, прикрашене мідними накладками і золотим тисненням. Книга стане відмінним презентом дорослому сину, який будує успішну кар'єру.

Велика книга притч - багатовікова мудрість, дбайливо зібрана в одному виданні Говердовському Іриною Борисівною. У виданні містяться притчі ассірійців і християн, буддистів і індійців, європейців і давніх персів. Книга наштовхує на роздуми про сенс життя, дає відповіді на складні питання і допомагає знайти вихід зі складних ситуацій. Видання оздоблене шкіряним плетінням ручної роботи, авторським золотим тисненням і барвистим кольоровим зрізом.

Щоденник з великим тризубом - елітний діловий презент для цінителів стильних речей. Блокнот декорований натуральною шкірою, золотим тисненням і символом української держави - великим тризубом. Щоденник стане справжньою знахідкою для ділової людини. На його сторінках можна фіксувати важливу інформацію, формувати розклад ділової тижні, планувати майбутні зустрічі з партнерами і записувати номери телефонів колег.

Ікона з бурштину – православний презент для віруючої людини, присвячений іменним покровителю. Під час Хрещення людина отримує нове ім'я на честь Святого, великомучениці або знаменитого церковного діяча. Церковне ім'я дає хрещеному божественний захист і власного Ангела-хранителя. Ангел слідкує за своїм підопічним, вберігає його від життєвих проблем і наставляє на істинний шлях. Ікона виготовляється за індивідуальним замовленням з добірних каменів, бурштинової крихти і дорогоцінних металів.

Книга "Гетьмани України" - подарункове видання, присвячене історії рідної країни. У ньому детально описані біографії, життєвий шлях і ключові досягнення державних діячів України - гетьманів. Всі вони мріяли про незалежну і сильну Україну. Так, гетьман Вишневецький хотів перемогти армію хана, зруйнувати поселення турків на березі Дніпра і отримати контроль над Чорним морем. А Сагайдачний, Хмельницький і Мазепа присвятили визволенню рідної країни все життя і заслужили в нагороду визнання нащадків. Книга оздоблена шкіряним плетінням ручної роботи, доповнена срібною накладкою і розташованим по периметру золотим тисненням. А всі декоративні елементи книги виконані з ювелірної емалі художнього призначення.

Книга "Святі покровителі чоловіків" - захоплюючі розповіді про святих, які протегують захисникам вітчизни і зберігачам правопорядку. У книзі детально описані подвиги Георгія Побідоносця, Меркурія Смоленського, великомучеників Микити і Іонна. А також історія діянь князів Дмитра Донського, Олександра Невського і Данила Московського.

Де купити подарунок синові в Україні?

Оригінальні презенти синові можна купити в онлайн-магазині подарунків exklusi.com. Покупців чекає каталог з тисячею товарів, авторські картини і лімітовані видання книг, бурштинові ікони і існуючі в єдиному екземплярі твори мистецтва.


Синові

Щоденник (іменний)

Щоденник (іменний)

Артикул:ЕФА1906181200
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Показано з 1 по 24 із 82 (всього 4 сторінок)