Залізничнику

Ексклюзивний подарунок залізничнику - нагорода за скрупульозну працю

Такий звичний для нас залізничний транспорт був би неможливий без залізничників. Ці працьовиті люди забезпечують безперервне транспортне сполучення для мільйонів пасажирів і сотень мільйонів тонн вантажів. Вони святкують своє професійне свято 3 серпня і чекають оригінальних подарунків. Це може бути пам'ятна табличка, лімітоване видання про створення ЖД мереж або ілюстрований довідник раритетних паровозів.

Який презент подарувати залізничнику?


  • Щоденник "Потяг" - дорогий подарунок, який можна замовити в нашому магазині. Це щоденник, випущений лімітованим тиражем. Він виготовлений з вручну обробленої шкіри, прикрашений мідної накладкою і покритий шаром срібла. Його обкладинку прикрашає зображення паровоза, який поспішає доставити вантаж за місцем призначення. Щоденник можна використовувати для фіксування часу зустрічей і планування робочого тижня. Також він може служити блокнотом для записування особистої інформації, оригінальних ідей або службових даних. Завдяки наявності закладки власник блокнота легко знайде необхідну сторінку.
  • Щоденник "Українська залізниця" - презент ділового призначення, що представляє собою блокнот для фіксування особистої і службової інформації. Він виготовлений з виробленої вручну бичачої шкіри і пофарбований в темно-синій колір. Його обкладинку прикрашає емблема державного транспортного підприємства "Укрзалізниця". Щоденник стане відмінним подарунком машиністу, начальнику депо, головному інженеру ремонтного відділу.
  • Щоденник "Укрзалізниця" - діловий блокнот для службових записів. Він допомагає діловій людині фіксувати важливу інформацію і планувати робочий тиждень. Даний екземпляр призначений для працівників залізниці, а тому декорований емблемою державної залізничної компанії України. Обкладинка блокнота виготовлена ​​з коричневої шкіри і прикрашена вручну зробленим тисненням. Для ведення записів передбачені сотні сторінок з крейдованого паперу білого кольору. Для зручності користувача передбачена тканинна закладка, яку можна залишити на тій чи іншій сторінці.
  • Книга "Ілюстрований путівник по Південно-Західних залізниць" - лімітоване видання в шкіряній палітурці ручної роботи. Воно присвячене історії становлення залізничного сполучення на південному заході України. У книзі представлена ​​інформація про економічний розвиток територій регіону і докладні дані про кожну жд-станції. Видання цінне не тільки декором, а й змістом. У ньому опубліковані 160 раритетних фотографій, на яких видно будівництво морського порту Одеси, сквери Боярки і становлення Могилева-Подільського.
  • Папка для документів "Укрзалізниця" - стилізований презент для працівників залізниці. Він являє собою багато прикрашену папку для службових документів. У ній можна зберігати табеля співробітників, розклад поїздів, анкети особового складу і накази по станції. Папка виготовлена ​​з яловичої шкіри і прикрашена мідними накладками у вигляді фігур двох жінок, логотипу "УЗ" і квіткового узору. Кожен елемент зроблений з міді, покритої шаром срібла. Дорогий презент можна замовити в честь професійного свята керівництву залізниці.
  • Дерев'яна коробка з залізничними монетами - сувенір, який представляє собою колекцію з мідних монет, покритих шаром благородного металу. Вони прикрашені сюжетами на жд-тематику. Одні монети декоровані портретами знаменитих працівників залізничного-транспорту, інші - прикрашені зображеннями серійних паровозів. Монети поміщені в декоративну коробку, оббиту шовком і оздоблену накладками з покритою золотом міді.

Найкращі подарунки залізничникам в магазині exklusi.com

Шукаєте незвичайні презенти? Хочете здивувати друга, колегу або рідну людину ексклюзивним подарунком? Загляньте в онлайн-магазин exklusi.com. У нас можна замовити презенти різної вартості, починаючи доступними за ціною блокнотами і закінчуючи ювелірними виробами.


Залізничнику

Показано з 1 по 24 із 36 (всього 2 сторінок)