Хрестини

Оригінальний подарунок на хрестини - важливий елемент старовинної традиції

За старими українськими традиціями церемонію Хрещення прийнято проводити в урочистій обстановці і відзначати, як значиме свято. Навіть під час дії поста батьки дитини після Таїнства запрошують друзів, родичів і хресних на святковий обід.
Під час нього гості бажають хрещеному дитині здоров'я, всіляких гараздів та підносять дорогі презенти.

Кращий подарунок на хрестини - топ 8 варіантів

Ікона в сріблі "Ангел Хранитель" з позолотою - ексклюзивний сувенір для хрещеної дитини. Він виготовлений майстром вручну, поміщений в дерев'яний багет і прикрашений дорогоцінними металами. На іконі зображений Ангел Хранитель в класичному уявленні - у вигляді крилатого чоловіка з німбом над головою і мечем в руках. Він символізує Божий захист, якого набуває після Таїнства хрещення кожна людина. Небесний захисник всюди слідує за своїм підопічним і записує кожен скоєний вчинок. Він фіксує зло і добро, заздрість і байдужість, співчуття і глузування. Після крилатий захисник йде до Господа і ділиться з ним результатами своєї роботи. Ангел праведника світиться від радості, охоронець грішника - умивається сльозами. Але навіть у грішника завжди залишається шанс покаятися і потрапити в Рай. Ікона в сріблі "Ангел Хранитель" з позолотою не прив'язана до статі, тому її можна дарувати і хлопчикові і дівчинці.

Ікона з срібла Ангела Хоронителя "Мир вашому дому" - авторська робота, виконана методом лиття, обкладена мідним окладом і прикрашена дорогоцінними металами. Її рамка покрита золотом, а фігура небесного істоти - сріблом. А вся композиція декорована ювелірної емаллю і патиною. Для захисту ікони передбачений дерев'яний багет і щільне прозоре скло. "Мир вашому дому" - класичний презент на Водохреще. Це добре побажання, виконане у вигляді дорогоцінної ікони, на якій зображений крилатий захисник, одягнений в блискучі небесні обладунки. Він невідступно слідує за дитиною все життя, оберігає його від нещасних випадків, допомагає робити добрі вчинки і захищає від злих.

Іменна ікона зі срібла - православний подарунок, виготовлений методом лиття. Він обкладений мідним окладом і багато прикрашений дорогоцінними металами. Так, в оформленні ікони використані золото, срібло, ювелірна емаль і художня патина.

А в ролі захисних засобів виступає багет з натуральної деревини та товстостінне прозоре скло. На іконі зображений небесний захисник хрещеного. Це може бути Микола Угодник, Великомучениця Варвара і інші святі.

Сімейний фотоальбом - символічний презент для хрещення дитини.
Він являє собою пишне сховище для сімейних знімків. Фотоальбом зберігає історію родини і дозволяє зберегти на століття пам'ять про значимі події: хрещенні, святкуванні дня народження, проведення сімейних торжеств.

Сімейний фотоальбом прикрашений палітуркою "Брадел", виготовленою з натуральних шкір сортів "Роббат Когнак" і "Роббат Партле". Альбом поміщений в виготовлений вручну дворівневий футляр-попітюр, прикрашений золотим і червоним тисненням.

Срібна ікона "Ангел Хранитель" - класичний подарунок малюкові в честь таїнства Хрещення. На ній зображений крилатий захисник, що охороняє дитину протягом усього життя. Він захищає її від життєвих негараздів, темних сил і рятує життя в небезпечних ситуаціях. Небесний захисник зображений у вигляді чоловіка, одягненого в блискучі небесні обладунки.

Купуйте подарунки хресним на хрестини в інтернет-магазинах

Шукаєте якісні подарунки на хрестини? Купити їх можна за доступною ціною в магазині exklusi.com. Ми підготували для вас твори мистецтва ручної роботи, багато прикрашені фотоальбоми і образи небесних покровителів. Перейдіть у електронний каталог, обирайте потрібний товар та радуйте близьких людей дорогим сюрпризом.


Хрестини

Показано з 1 по 24 із 48 (всього 2 сторінок)