Банкіру / фінансисту

Подарунок фінансисту - матеріальне вираження Вашої поваги

Ділки фінансового світу відповідають за потоки мільйонів доларів. Вони стежать за пульсом компаній, підтримують життя в серцях комерційних гігантів. Але, в першу чергу, фінансисти - це люди, які люблять увагу і цінують оригінальні презенти. У своє професійне свято вони хочуть отримати подарунок, який виходить далеко за рамки віршованого привітання і банальної листівки. Саме такі презенти ви знайдете на віртуальних полицях нашого магазину.

Ексклюзивні подарунки банкіру - огляд популярних пропозицій


  • Книга "Спогади біржового спекулянта" - художній твір, присвячений ринку цінних паперів. У ньому демонструються прийоми трейдингу і розповідаються секрети продажу акцій та інших активів. Книга не містить вимислу: вона заснована на біографії легендарного трейдера Джессі Лівермора. Лівермор досяг значних успіхів і став іконою маклерів: його методики активно використовують всі учасники існуючих нині бірж. Книга стане відмінним презентом для фінансиста, бухгалтера і банкіра.
  • Книга "Історія міністерства фінансів" - ексклюзивне подарункове двотомне видання, декороване натуральною шкірою, мідними накладками і золотим тисненням. Кожен том видання поставляється в твердому шкіряному футлярі, що захищає книгу від зносу. "Історія міністерства фінансів" містить вичерпну інформацію про становлення міністерства фінансів Російської імперії. Особливу увагу приділено діяльності даної організації в 1902 році. У книзі також представлена ​​біографія всіх міністрів фінансів, імператорів та інших державних діячів, які сприяли розвитку економіки царської Росії. Цінителям фактів особливо сподобаються докладні таблиці доходів і витрат держави, статистика успіхів кожного керівника відомства.
  • Книга "Техніка банківської справи" - подарункове видання, присвячене діяльності банківських організацій. У ньому детально розглянуті ключові банківські операції, методика взаємодії фінансових організацій з біржами, правила торгівлі векселями, готівкою та акціями. Видання цінне не тільки красивим оформленням, а й змістом. У ньому безліч порад для початківця фінансиста, прикладів з реальних угод у фінансовому світі і докладні розрахунки вигоди за кожною операцією. Книга стане абеткою для студентів банківського факультету, для фінансистів, підприємців та аспірантів, які обертаються в світі фінансових операцій.
  • Подарунок "Меркурій" - оригінальний сувенір, який представляє собою колаж з фігурки і монет. У центрі композиції розміщено бог Меркурій. За легендами, він захищав торговців, дарував удачу купцям і протегував мандрівникам. Меркурій завжди залишався осторонь від суперечок, а тому вважався найбільш справедливим божеством Олімпу. Крім того, він подарував людям метал ртуть і повідав про пристрій Сонячної системи.
  • Колаж "Час- Гроші " - сувенір у багеті з натуральної деревини. Він являє собою колаж з копій золотих і срібних монет, розміщених на синьому оксамиті. Презент символізує знамениту приказку, в якій вказується на швидкоплинність часу та вміння правильно ним розпоряджатися.
  • Колаж "Не в грошах щастя" - презент на тему відносин до грошей. Народна мудрість гласить, що кількість грошей ніяк не впливає на щастя людини. Багато мільйонерів довели цю істину на практиці, провівши самотнє життя в оточенні своїх багатств. Колаж можна презентувати всім працівникам фінансової сфери. Він займе гідне місце в кабінеті головного бухгалтера, економіста або керівника підприємства.

Де в Україні замовити подарунок банкірові?

Шукаєте оригінальний презент для людини, пов'язаного з фінансами? Хочете здивувати банкіра незвичайним подарунком? Тоді вам варто відвідати онлайн-магазин exklusi.com. У нас можна замовити товари на будь-який гаманець: починаючи недорогими колажами та закінчуючи творами мистецтва вартістю до 40000 грн.


Банкіру / фінансисту

Показано з 1 по 24 із 55 (всього 3 сторінок)