Родовідна книга в шкіряній палітурці - сувенір на століття

Родовідна книга в шкіряній палітурці - сувенір на століття

Родовідна книга в шкіряній палітурці - це альбом, в якому можна зібрати всю інформацію про вашу сім'ю. А саме: фотографії найближчих і далеких родичів, дати їх народження та роки життя, дані про походження кожного члена сім'ї із зазначенням таких особливостей, як примітні риси обличчя, колір волосся, улюблені напої та захоплення. Такий подарунок відкриє нову главу в житті сім'ї і пробудить у його володаря інтерес до історії свого роду, долі дідів і прадідів. Згодом книгу будуть передавати з покоління в покоління, доповнюючи нової та актуальною інформацією.

Переваги родоводу:

  1. Універсальність. Це універсальний подарунок, який підійде як на ювілей, так і святкування червоної дати в календарі.

  2. Відсутність сезонності. Книгу можна дарувати в будь-який час року, без прив'язки до сезону і святкових подій.

  3. Оригінальність. На тлі банальних туалетних вод, квіткових букетів і мобільних телефонів родовід виглядає доволі оригінально. 

  4. Можливість передати нащадкам історію сім'ї. Родовід згодом стає сімейною реліквією, яку ретельно зберігають і передають з покоління в покоління.

  5. Довгий термін служби. Таке видання декоровано натуральною шкірою – практичним матеріалом, який при дотриманні умов зберігання служить сотні років.

Зміст книги роду

«Персональна сторінка власника». Призначена для розміщення інформації про власника видання. Особливо важливо вказати прізвище, ім'я та по батькові, дату народження.

 

«Історія родини». Місце для розміщення історії виникнення сім'ї: дату знайомства подружжя, місце першого побачення, враження від знайомства та побажання майбутнім поколінням.

 

"Мої діти". Персоналізована сторінка, присвячена квітам життя - дітям. Без веселих малюків щаслива і повноцінна сім'я просто неможлива.

 

«Мій рід». Розділ, присвячений найближчим родичам: двоюрідним і троюрідним братам і сестрам.

 

«Рід матері». Тут можна розмістити інформацію про родичів по лінії матері.

 

«Рід батька». Місце для розміщення даних про родичів тата.

 

«Бабуся по лінії матері». Персональна сторінка, присвячена бабусі вашої мами. Тут можна детально розписати її життя, ваші враження від спілкування з бабусею, а також всі казки, почуті в дитинстві.

 

«Дідусь по маминій лінії». Розділ, присвячений найщирішій людині на планеті - дідусеві. У кого, як не у дідуся можна спитати поради, попросити допомоги і дізнатися інформацію, якої немає в Гуглі.

 

«Бабуся по лінії батька». Присвячена матері батька. Тут можна вказати ключову інформацію про улюблену бабусю: її фотографії, дату народження і рецепти знаменитих пиріжків.

 

"Мої друзі". На цій сторінці можна перерахувати інформацію про людей, що залишили слід у житті: друзях дитинства, однокласниках і однокурсниках. А також про колег,

які допомагають досягти професійних успіхів.

 

«Мої чотириногі друзі». Сторінка, присвячена домашнім вихованцям. Тут можна перерахувати всіх чотириногих друзів і прикріпити їхні фотографії.

 

"Сімейні традиції". Сторінка, на якій перераховані традиції сім'ї. Наприклад, розпорядок дня, особливості прийому їжі, пісні, які члени сім'ї співають під час спільних поїздок.

Купуйте ексклюзивні подарунки в спеціалізованих магазинах

Хочете здивувати рідних незвичайним подарунком? Не знаєте, який презент піднести суворому начальнику? Придбайте книгу роду в інтернет-магазині exklusi.com.

 

Ми спеціалізуємося на преміальних подарунках і пропонуємо клієнтам кращі товари. Переходьте у каталог товарів, знайомтеся з асортиментом і обирайте оптимальний для себе варіант.

 


Родовідна книга в шкіряній палітурці - сувенір на століття

Родова книга

Родова книга

Артикул:0302006028
Книга "Сімейний літопис"

Книга "Сімейний літопис"

Артикул:ОЦИ1110
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Показано з 1 по 20 із 20 (всього 1 сторінок)