Колезі

Подарунки колезі-чоловікові: вдячність вірному товаришеві

Ми так часто бачимося з колегами, що з часом стаємо кращими друзями. А кращі друзі заслуговують на шанобливе ставлення і якісні подарунки. І якщо ви досі не знаєте, що подарувати колезі на честь професійного свята або чергового дня народження - загляньте в наш інтернет-магазин.

ТОП кращих подарунків для колег чоловічої статі

Колаж "Не в грошах щастя" - композиція, створена за мотивами відомого народного прислів'я. Вона являє собою колаж з монет різного номіналу і красивим написом на мідній накладці. Презент поміщений в дерев'яний багет, прикрашений дорогоцінними металами і захищений від пошкоджень товстим прозорим склом.

Копія булави Олександра Якубовича в подарунковому футлярі - стильний подарунок для цінителя раритетних речей. Він нагадує про велич українських правителів і грандіозні плани молодої країни. Булава символізує потужний кулак, готовий розкритися в будь-яку хвилину і нанести супротивнику непоправної шкоди. Даний презент є точною копією булави Олександра Якубовича. При його створенні дотримані технології виготовлення, розміри оригіналу і якість обробки. Булава поставляється в дерев'яному футлярі, який служить одночасно місцем для зберігання і святковою упаковкою.

Піратська скриня - оригінальний сюрприз на піратську тематику. Він являє собою стилізований під скриню морських розбійників набір, що складається з пляшки рому, дерев'яного ящика і оксамитового ложемента. Скриня стане справжньою знахідкою для людей, які зачитували до дірок "Острів Скарбів", напам'ять знають біографію Синьої Бороди і обожнюють слухати дзвін золотих піастрів.

Набір з книгою "Великі особистості в історії" - поєднання грамотно підібраних столових приладів, розумної книги і яскравої упаковки. Це справжня знахідка для поціновувачів ексклюзивних презентів. Набір складається з масивних скляних келихів, каменів для віскі і документального твору "Великі особистості в історії". Книга присвячена державним діячам, фінансистам і банкірам. Келихи прикрашені мідними накладками, покритими золотом і сріблом.

Скриня Полуботка - презент, заснований на життєвому шляху гетьмана Павла Полуботка, славного сина своєї країни. Павло побудував успішну політичну кар'єру і дослужився до гетьмана. Він мріяв звільнитися від впливу Москви, але в результаті неправильних закулісних ігор зазнав поразки і загинув у в'язниці Петра I. Коли Петро I наказав конфіскувати майно, на його подив в будинку гетьмана нічого не знайшли. Згідно з легендою, скарби Полуботка вивезли до Англії і до сих пір зберігаються там.

Книга "Думки великих про найголовніше" - тритомне лімітоване видання на серйозну тему. У ньому розглядається поняття Бога, життя і самого Всесвіту. Кожна сторінка книги - це кілька афоризмів, що належать політичним діячам, акторам, філософам і фінансистам. Видання оздоблене французькою палітуркою з натуральної шкіри, футляром з багаторівневим тисненням і ложементом з натурального оксамиту.

Книга "Скарби світової мудрості" - джерело думок, записаних професійними письменниками. У ній зібрано релігійна мудрість, укладені в афоризмах правильні думки, народні прислів'я, притчі мудреців і наповнені глибоким змістом байки. Книга оформлена в італійську шкіряну палітурку, декорована покритими сріблом мідними вставками, золотим тисненням і стразами.

Подарунок "Золота Рибка" - загальновизнаний символ удачі, створений майстром літератури А.С. Пушкіним. Сувенір поміщений в дерев'яний багет, покритий товстостінним захисним склом, прикрашений сріблом, золотом, мідними накладками, ювелірної емаллю і патиною. Презент можна піднести на честь дня народження, професійного свята чи значимого для одержувача події.

Де в Україні купити подарунок для колеги чоловіки?

Ексклюзивні подарунки за привабливою ціною можна придбати в онлайн-магазині exklusi.com. Клієнтів чекають понад 1000 творів мистецтва ручної роботи, більше 50 унікальних категорій товарів і преміальні подарунки на будь-який смак.


Колезі

Щоденник (іменний)

Щоденник (іменний)

Артикул:ЕФА1906181200
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Показано з 1 по 24 із 85 (всього 4 сторінок)