Подарункові книги бізнес тематики - оригінальний та сучасний подарунок

Подарункові книги бізнес тематики - оригінальний та сучасний подарунок

Подарункові книги бізнес-тематики користуються величезною популярністю. Адже такий подарунок - одночасно побажання фінансових успіхів і дієвий інструмент, що дозволяє їх досягти. Даний презент буде цікавий як початківцям бізнесменам,

які тільки піднімаються на вершину свого Олімпу, так і акулам в світі економіки, що встигли побудувати власну імперію.

 

У нашому магазині представлено близько 100 книг, присвячених веденню ефективного бізнесу. Вони відрізняються не лише високою якістю матеріалу, але й гарним зовнішнім виглядом. Кожне видання – це витвір мистецтва, що має палітурку з добірної шкіри, відполіровані вручну обрізи і прикрашену сусальним золотом обкладинку. Особливо дорогі екземпляри поставляються в комплекті з шкіряними чохлами і вистеленими оксамитом футлярами. Вони віддруковані на випущеному лімітованим тиражем крейдованому папері. 

 

І кожен з товарів представляє як бібліографічну, так і культурну цінність. Це не просто подарунок - це реліквія, яку можна заповідати нащадкам і пронести крізь століття.

Подарункові книги: бізнес і економіка від акул світу фінансів

Який дорогий сувенір вибрати? Все залежить від уподобань людини, якій призначений подарунок. Наш інтернет-магазин пропонує наступні подарункові книги про бізнес:

 

  • Книга "Бізнесмени, що змінили світ" - історії людей, що випередили свій час. А також секрети, які дозволили пересічним громадянам піднятися на вершину економічного Олімпу. Дане видання стане надихаючим прикладом для кожного бізнесмена. А завдяки багатому декору зможе прикрасити його робочий стіл і службовий кабінет.

 

  • "Ілон Маск. Tesla, Spacex і дорога в майбутнє" – фундаментальна праця журналіста Венса. У ній докладно описаний життєвий шлях Ілона Маска - найбагатшої людини світу, талановитого інженера і геніального маркетолога. Робота заснована на інтерв'ю з самим Маском, спогадах його друзів, викладачів і колег по бізнесу. У книзі також є розділ, присвячений життю майбутнього багатія у бідній Південній Африці.

 

  • "Історія американських мільярдерів" - друковане видання, декороване золотим тисненням і дорогоцінними елементами ручної роботи. Оповідає про життя топових економістів Америки, зуміли перетворити кілька доларів в що не піддається підрахунку стан. Читач зможе дізнатися їх історію успіху, визначити сильні і слабкі сторони стратегії збагачення і спробувати повторити досягнуті мільярдерами результати. Головні герої - це реальні люди: судновласники, власники бізнес-імперій, що змогли сконцентрувати в своїх руках більшу частину валового доходу США.

 

  • "Принципи перших" - подарункове друковане видання з двох томів з розкішним палітуркою з натуральної шкіри. По периметру книга прикрашена тисненням, виконаним зі срібла вищої проби. А титульна сторінка декорована сублімацією з дорогоцінних металів. У книзі зібрані історії людей, які зуміли домогтися успіху у бізнесі. Вона оповідає про людську винахідливість й навички бачити можливості там, де інші бачать лише проблеми.

 

  • "Стратегії геніїв" - ексклюзивне подарункове видання, прикрашене шкіряним плетінням. Одна з кращих робіт Драйзера - американського письменника, який спеціалізувався на написанні бізнес-літератури. Він першим в світі розповів про життя бізнесмена Єркса, який постав у "Трилогії бажань" у вигляді персонажа Френка Каупервуда. Стратегії геніїв, на відміну від інших представників літературного жанру, має ряд унікальних особливостей. А саме: грамотно вибудуване оповідання, безліч відсилань до реально подіям і дрібку добірного американського гумору.

Купуйте подарункові книги бізнес тематики в спеціалізованих магазинах

Шукаєте гідний подарунок для керівника? Не знаєте, що подарувати директору на ювілей або на річницю відкриття компанії? Тоді вам потрібні подарункові бізнес-книги,

 

які можна купити в інтернет-магазині exklusi.com. Ми пропонуємо великий асортимент продукції, кілька видів оплати і доставку замовлення по всій території України.

 


Подарункові книги бізнес тематики - оригінальний та сучасний подарунок

Показано з 1 по 24 із 70 (всього 3 сторінок)