Бренд Tassen : історія створення та відмінні особливості продукції

Вишуканість, оригінальність і відмінна якість - ось, з чим асоціюється продукція торгової марки Tassen. Німецький бренд  пропонує покупцям новий погляд на посуд, утілюючи в кожному виробі "живу особу", що додає піалам, чашкам і іншим творінням талановитих аніматорів неповторності. З кожним роком у всьому світі росте кількість прихильників фарфорових виробів з відображенням емоцій: їх вибирають для себе і в якості незвичайного подарунка для членів сім'ї, друзів, колег, начальства і партнерів по бізнесу. Один раз побачивши і узявши в руки чашку Tassen, людина починає усвідомлювати, що класика може бути стильною і сучасною, а кожне чаювання - приємним і наповненим теплотою ритуалом.

Еволюція бренду

Ідея створення дивовижного посуду з вираженням емоцій виникла у фахівців анімаційної студії Fiftyeight Products ще в 1998 році. Але довгий час жодна фабрика не наважувалася зайнятися її втіленням, вважаючи, що це неможливо. Основною проблемою стала необхідність забезпечення різної товщини фарфору в кожному виробі. Тільки через 9 років завдяки завзятості і прагненню зробити унікальну продукцію компанія змогла знайти партнера і зробити першу пару чашок "з душею". У геометричних формах вдалося реалізувати мімічне відображення задумливості і веселощів.

Важливим етапом в історії бренду стало підписання угоди з компанією BHS. Легендарний німецький виробник фарфору погодився стати партнером аніматорів завдяки щасливому випадку, коли Ральф Энгельманн, один з керівників концерну, закохався в творіння Tassen і захотів поділитися ідеєю зі всім світом. З 2011 року безперебійно функціонує серійне виробництво, а поціновувачів фарфорових виробів стає все більше.

Особливості виготовлення і асортимент продукції

Зараз виробничі потужності локалізовані в Німеччині. На фабриках BHS застосовують чотири різні технології обробки матеріалу для досягнення тривимірного ефекту і точного виконання складних форм. Основою для посуду служить білосніжний фарфор з глянцевим покриттям, а верхні обідки обробляються глазурованою емаллю. Чашки та піали німецької компанії приємно тримати в руках, а тепло напоїв зберігається довгий час. Кожен виріб проходить перевірку на відповідність екологічним стандартам ISO 50001 і ISO 14001.

У серії безліч емоцій : Laughing, Grumpy, Impish, Baffled, Tasty, Jolly, Sulking, Cheery. Окрім поодинокого посуду для кави, чаю і гарячого шоколаду, бренд пропонує набори з 2 чашок без ручок, піали, салатниці і блюдця. Кожна модель має свій настрій, який передається завдяки ретельно опрацьованій міміці та професійній обробці фарфору.

Причини популярності продукції

Вироби Tassen по-справжньому особливі, при цьому повністю відповідають практичним вимогам покупців. Серед відмітних властивостей:

  • універсальність застосування (для різних видів гарячих напоїв);
  • ручне виробництво;
  • довговічність;
  • можливість використання в мікрохвильовій печі;
  • простота очищення (у тому числі, в посудомийній машині);
  • широкий спектр відображених емоцій;
  • наявність анатомічних виїмок для пальців для зручного обхвату.

Чашки і інші творіння від Tassen - втілення елегантності, якості і тонкого гумору, який належним чином оцінить кожен власник!


Tassen

Показано з 1 по 24 із 51 (всього 3 сторінок)