Другові

Подарунок другу - вірному і відданому товаришеві

Старовинна прислів'я говорить: не май 100 рублів, а май 100 друзів. Значення вірного товариша складно переоцінити: він допомагає в безвихідних ситуаціях, розділяє радість успіху і супроводжує протягом усього життя. Кращий друг - один на планеті, а тому такій людині хочеться надавати знаки уваги і дарувати ексклюзивні подарунки.

Який купити подарунок для кращого друга

Авторське панно "Чоловіче побратимство" - художня робота з глибоким змістом, в якій репліки рідкісних золотих і срібних монет є сусідами позолочених фігур часів скіфів. Композиція доповнена фоном в стилі модерн, виконаним модними в цьому сезоні спиртовими фарбами. Вони підкреслюють торжество дружби, існують в єдиному екземплярі і ніде більше не повторюються. Панно присвячено побратимству - чоловічому звичаю встановлювати зв'язок на рівні рідні. Побратими клялися один одному у вірності і в разі смерті брата шефство над його сім'єю. У деяких країнах побратими і зовсім вели спільне господарство і ділили між собою радощі й прикрощі.

Картина "Ріг достатку" - презент, який символізує достаток і багатство. Він являє собою зображення рогу, наповненого монетами різного номіналу. Монет настільки багато, що вони буквально висипаються з рога і падають на землю грошовим дощем. Цей подарунковий сувенір поміщений в дерев'яний багет, декорований сріблом, золотом, філігранню, камінням Сваровські і поміщений під захисне скло. Завершує композицію поєднання ювелірної емалі і патини.

Книга "Государ. Мистецтво війни" - багато прикрашений художня праця Ніколло Макіавеллі. Цей древній італійський політик був упевнений, що сила в досягненні результату набагато важливіше моральних принципів. А можливими жертвами і незгодою окремих особистостей завжди можна знехтувати. Книга поділена на розділи,

складені істориками та літераторами. Перший розділ роботи Новгородцева присвячений біографії Макіавеллі. Другий - власне книга "Государ", є роботою Муравйової. Над третім розділом - "міркуваннями про тіталівіі" працював Хлодовскій. Заключний розділ перевів з італійського Дживелегов.

Копія булави гетьмана Богдана Хмельницького в подарунковому футлярі - стильний подарунок, присвячений державним діячам України. Він являє собою точну копію символу державної влади - булаву. Вона укомплектована дерев'яним футляром і подарунковим сертифікатом. У якості декору використані мідні накладки, срібне напилення, кристали Сваровскі і патина.

Піратська скриня - подарунковий набір на морську тематику. Він складається з накладки з копіями монет, ложементом з оксамиту і дерев'яною скринею, що імітує піратське сховище скарбів.

Подарунковий набір "Місце зустрічі змінити не можливо" - презент, в який входить стильний графин і шість чарок для прийому алкоголю. Набір прикрашений накладками з написом "Шарапівка", доповнений дерев'яної коробкою і знаменитою фразою "Місце зустрічі змінити не можливо" з однойменного фільму. Презент призначений чоловікові, який служить в армії або органах внутрішніх справ.

Подарунковий набір "Святі покровителі чоловіків" - презент для прийому алкоголю, що складається з книги "Святі чоловічі покровителі", трьох преміальних чарок і графина під спиртні напої.

Подарунковий набір під віскі "Рибак" - презент для прийому алкоголю, оформлений в рибальської тематики. До складу набору входять 6 склянок з зображеннями риб, масивний графин і камені для віскі. Презент дбайливо упакований у тверду коробку, прикрашену оксамитом і золотим тисненням.

Де купити оригінальний подарунок другу в Україні

Ексклюзивна сувенір з доставкою додому можна купити в інтернет-магазині exklusi.com. Вас чекають набори для прийому алкоголю, іменні ікони з бурштину, рідкісні видання книг і копії символів державної влади України.


Другові

Щоденник (іменний)

Щоденник (іменний)

Артикул:ЕФА1906181200
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Показано з 1 по 24 із 82 (всього 4 сторінок)