Патріоту

Подарунок патріоту - синові своєї країни

Батьківщину, як і сім'ю, не вибирають, а тому кожен син України повинен пишатися своєю країною. Патріотичні подарунки допомагають вивчити українську історію, знайомлять з традиціями козаків і допомагають уникнути помилок, допущених жителями України в минулому.

Знайомство з патріотичними подарунками

У магазині exklusi.com зібрана ціла плеяда унікальних презентів на патріотичну тему. Знайомтеся, вибирайте і радуйте патріотів якісними подарунками!

 

"Київ, його святині, давнину і достопам'ятної" Сементовский Н.М. - збірник авторства Сементовського Н.М, присвяченого пам'ятників української столиці. Він являє собою репринт двох видань, випущених в 1913 році. Незважаючи на те, що з моменту видання оригіналу пройшло більше 100 років, збірник не втратив харизми оригіналів. На читачів чекають факти про значущі київських архітектурних шедеврах. А саме історія їх створення, ключові особливості конструкції і прототипи, що вплинули на побудували шедеври архітекторів.

 

"Гетьмани України" – подарункове видання, випущене лімітованим тиражем. Воно присвячене гетьманам, ключовим фігурам незалежної України, які керували країною в найскладніші часи. Читач дізнається, що Дмитро Вишневецький мріяв про півдні України без ханських орд, а Сагайдачний зробив ставку в політиці на силу народу.

А Дорошенко і Орлик побудували свою стратегію на прихильності старим ідеалам. Кожна сторінка видання - це шматочок історії великого народу, який боровся за незалежність і відстоював свої інтереси перед ворогами.

 

Бібліотека "Історія української культури" - дев'ятитомне видання, присвячене українській культурі. Читача чекає докладна інформація про культурогенез українських традицій часів неоліту, енеоліту, бронзового віку, античності і середньовіччя. Окремий розділ присвячений кримській культурі, як унікальному прикладу злиття двох народностей. В одному з томів бібліотеки детально освячений український театр: значущі актори, найбільш популярні постановки і ключові особливості, які перетворили майстерність перевтілення українських акторів на всесвітнє надбання.

 

Бібліотека "Історія міст і сіл України" - докладний опис становлення українських населених пунктів. Бібліотека охоплює значний історичний період, починаючи епохою палеоліту і закінчуючи 21 сторіччам. Читач зможе перенестися крізь століття, побачити заселення Причорномор'я вихідцями з Греції, оцінити всю небезпеку Середньовіччя і насолодитися шедеврами архітектури, подарованими Ренесансом. Також власник книги дізнається секрети трипільської культури, історію виникнення Коростеня та Чернігова, Хотина та Чернігова, Борисфена і Тіра. Окремий розділ присвячений столиці Київської Русі, славному місту Києву. Бібліотека складається з 12 томів, що продаються поштучно. В результаті можна заснувати традицію і щороку дарувати цінителеві української історії за новим тому бібліотеки.

 

Великий щоденник "Тризуб" - справжня знахідка для ділових людей, які хочуть зберігати інформацію в паперовому форматі. На відміну від електронних носіїв інформації, паперовий щоденник не схильний до збоїв системи, незалежний від заряду акумуляторної батареї і відсутність Інтернет-з'єднання. Це готовий подарунок - потрібний, стильний і оформлений в патріотичному стилі. Його обкладинку прикрашають кольори українського прапора і тризуб - головний державний символ нашої країни. Щоденник прикрашений шкіряним плетінням ручної роботи, покритої сріблом мідної накладкою і золотим тисненням. Велика частина декорацій щоденника виконана майстром ювелірної емаллю. Такий предмет стане відмінним презентом керівнику, близькій людині, колезі по роботі.

 

"Щоденник з золотим тризубом" - діловий елітний подарунок для людей, які цінують свій час. Він призначений для фіксації важливої ​​інформації, планування ділового тижня і контролю за проведенням офлайн і онлайн зустрічей. Щоденник виконаний з натуральної шкіри, прикрашений тризубом із золота і авторським тисненням.

Exklusi.com - онлайн магазин патріотичних подарунків

 

У нашому магазині ви можете замовити щоденники, історичні книги та ікони патріотичної спрямованості. Вас чекають доступна вартість, швидка доставка в будь-який куточок України і чуйна служба підтримки, яка завжди онлайн.

 


Патріоту

Книга "Історія євреїв від найдавніших часів до сьогодення" Генріх Грец

Книга "Історія євреїв від найдавніших часів до сьогодення" Генріх Грец

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐ Футляр ⭐Історія
Артикул:0302008007
Книга "Історія Київської землі" М. Грушевський

Книга "Історія Київської землі" М. Грушевський

⭐️Ручна робота ⭐️Сертифікат ⭐️Домашня бібліотека ⭐️Історія
Артикул:25908
Книга "Історичні монографії" Більбасов В.А. 5 томів

Книга "Історичні монографії" Більбасов В.А. 5 томів

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐ Футляр ⭐Історія ⭐ Домашня бібліотека
Артикул:0302003063
Книга "Гербовник царства Польського"

Книга "Гербовник царства Польського"

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат⭐Історія ⭐Домашня литература
Артикул:0501001023
Книга "Зірки та терени Козацької революції. Історія звитяг і поразок" Віктор Горобець

Книга "Зірки та терени Козацької революції. Історія звитяг і поразок" Віктор Горобець

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐Історія ⭐Література ⭐Домашня бібліотека
Артикул:0302002114
Книга "Забуте минуле околиць Петербурга" Пиляєв М.І.

Книга "Забуте минуле околиць Петербурга" Пиляєв М.І.

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐ Футляр ⭐Література та історія
Артикул:0302003038
Книжка "Ukraine"

Книжка "Ukraine"

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐Історія ⭐Україна
Артикул:0302002113
Великий щоденник А4 "Тризуб" Синій
Хіт

Великий щоденник А4 "Тризуб" Синій

⭐️Натуральна шкіра ручної роботи⭐️Прикраса мідною накладкою ⭐️Декорації ювелірною емаллю ⭐️ Не датована
Артикул:0304002022К
Книга "Ілюстрована історія України" Грушевський М.С.

Книга "Ілюстрована історія України" Грушевський М.С.

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐ Футляр
Артикул:0302002008
Книга "Ілюстрована історія України" М.С. Грушевський

Книга "Ілюстрована історія України" М.С. Грушевський

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐ Подарункова коробка
Артикул:0501002001
Книга "Ілюстрована історія України" Михайло Грушевський

Книга "Ілюстрована історія України" Михайло Грушевський

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐ Подарункова коробка
Артикул:ИБА216
Показано з 1 по 24 із 104 (всього 5 сторінок)