Срібні картини, панно і колажі – подарунки, які не мають конкурентів

Підбір презенту – складне завдання. Особливо коли потрібно здивувати людину, яка отримала від життя практично все. У таких ситуаціях на допомогу приходять незвичайні презенти: картини з чистого срібла, величні панно на релігійні теми і колажі з банкнот великого номіналу. Такі презенти дійсно працюють і ви самі в цьому переконаєтеся, придбавши будь-який з товарів в нашому магазині. Вас приємно здивує захоплення винуватця торжества, коли він розпакує саме ваш подарунок.

Елітні подарунки – нескінченний асортимент чистого преміум

  • Срібні картини на тему полювання і риболовлі – презенти для справжніх рибалок та здобувачів дичини. Виготовлені зі срібла 925 проби, нанесені на мідну накладку ручної роботи і прикрашені камінням Сваровскі. Такий подарунок доречний в кабінеті керівника, вітальні заміського будинку або в залі для нарад. Яскраві представники таких товарів - "Полювання на кабана", "Полювання на глухаря" і "Полювання на оленя з собаками". 

 

  • Картини із зображенням архітектурних пам'яток - полотна, на яких зображені архітектурні шедеври. Так, полотно "Софійський собор" демонструє найбільш значимий пам'ятник християнської культури XI століття. В його стінах русичі святкували перемогу над ворогами, а київські князі вступали на престол. Собор є пам'яткою світової спадщини.

 

  • Картина "Володимирський собор" демонструє фасад культової будівлі, розміщеного в Росії. Його окрасою займалися Васнецов й Врубель. А оздоблення проектувала така художня величина, як Прахов. "Вид Києва" – художній сувенір, що дозволяє насолодитися видами на столицю України. Картина написана на трьох пагорбах, які згідно з переказами, є місцем заснування Києва. За легендою, місце сподобалося двом братам і їх сестрі Либідь.

 

  • Картини з історичними особистостями – художні роботи, на яких зображені державні діячі, лідери повстанських рухів в Україні, талановиті художники, письменники і видатні політики. Прикладами таких товарів є колаж "Гетьмани України" виконаний сріблом портрет Тараса Шевченка, перенесена на полотно статуя Богдана Хмельницького і, звичайно ж, колаж "Велич Київської Русі". Всі ці матеріали нагадують нащадкам про славне минуле країни і закладають фундамент правильного виховання майбутніх поколінь.

Купуйте срібні картини, панно і колажі в онлайн-магазині

Стильні презенти для будь-яких випадків можна купити в інтернет-магазині exklusi.com. Покупців чекають доступні ціни на 1000 товарів, оплата готівковим і безготівковим способами. Ми співпрацюємо з Новою Поштою – службою доставки №1 в Україні. Тому замовлення доставлять за вказаною вами адресою протягом 1-3 діб.


Срібні картини, панно, колажі

Панно "Лотос"

Панно "Лотос"

Артикул:0206031007
Колаж "Гривна"

Колаж "Гривна"

Артикул:0201013001
Показано з 1 по 24 із 27 (всього 2 сторінок)