Співробітниці (колезі)

Подарунок начальниці від колективу - данина поваги керівнику за роботу

Від кваліфікації начальниці залежить багато чого: злагодженість співробітників, кількісні показники успішності і психологічна атмосфера в колективі. Кожна жінка-керівник у першу чергу - жінка, а начальниця - в другу. І як будь-яка представниця прекрасної статі, вона любить знаки уваги і якісні подарунки.

Який купити подарунок керівнику жінці від колективу?

Велика книга жіночої мудрості - секрети жіночого успіху, зібрані в одному виданні. Читачок чекає концентрація мудрості, яку протягом століттям збирали провідні представниці жіночої статі. Це життєві історії, цитати політиків і філософів, афоризми та корисні поради. Це особистий досвід жінок, які досягли в житті значних вершин. Перша глава книги присвячена жінкам політикам, друга - вченим, третя - поетесам і письменниць, четверта – актрисам і художницям, п'ята - музиканткам, актрисам театру і кіно. Книга оздоблена шкіряним плетінням ручної роботи, покритою сріблом мідною накладкою, золотим тисненням і авторським візерунком зі східними мотивами. За традицією, характерною для преміальних видань, зріз книги кольоровий і прикрашений якісними фарбами.

Щоденник "Ірис" – діловий презент, що виготовляється під замовлення з урахуванням особливостей і побажань майбутньої власниці. Він призначений для оперативного фіксування важливої ​​інформації. Наприклад, розкладу роботи, обліку робочого часу співробітників, майбутніх зустрічей з партнерами і просто позначок. Щоденник стане відмінним подарунком жінці-керівнику або жінці-колезі, яку ви хочете здивувати стильною ділової річчю. Щоденник прикрашений зробленою вручну палітуркою, натуральними шкірами сорту beige і porpora, дворівневою італійською обкладинкою з об'ємними візерунками, золотом і камінням Сваровські. Для оформлення блокнота використана унікальна техніка "Старовинне золото". Щоденник поставляється в комплекті з оксамитовим чохлом і іменним сертифікатом.

Іменна срібна ікона - розкішний подарунок для віруючої людини. На ньому буде зображено образ Святого, на честь якого замовник отримав ім'я при хрещенні. Ікона стане персональним оберегом від злих сил і провідником на шляху до істинної віри.
Вона виготовлена ​​з дорогоцінних металів і поміщена в багет з натурального дерева.

Картина "Дівчина зі скрипкою" - зроблене вручну твір мистецтво з добірного бурштину. На ній зображена жінка-музикант, що віртуозно володіє музичним інструментом. В її руках скрипка буквально оживає і стає частиною організму. Жінка видобуває звуки граючи, не дивлячись на інструмент або ноти. Вона повністю зайнята процесом і отримує він нього неприховане задоволення. Героїня картини одягнена в вільний одяг, який тим не менш, не приховує наготу. Картина виконана поєднанням складальної і насипної технік з добірних каменів різного розміру і бурштинової крихти.

Книга "Жінки, що змінили світ" - феміністичний маніфест, що дає відсіч засиллю чоловіків в сучасному житті. У книзі зібрана інформація про видатних жінок 20 століття, які своїми вчинками, рішеннями і силою характеру змінили звичний світ. Вони довели, що жінка - повноправний представник сильної статі. Вас чекає біографія Гали Далі і Фріди Кало, Айседори Дункан і Анни Павлової, Мерилін Монро і принцеси Діани.

Де купити подарунки жінкам на 8 березня колегам?

Дорогі подарунки на 8 березня можна замовити в інтернет-магазині exklusi.com. Вас чекають привабливі ціни, швидка доставка в будь-який населений пункт України та чуйний персонал. А також знижки постійним клієнтам, понад 1000 товарів ручної роботи та авторські твори мистецтва.


Співробітниці (колезі)

Щоденник (іменний)

Щоденник (іменний)

Артикул:ЕФА1906181200
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Щоденник "Ірис"

Щоденник "Ірис"

Артикул:ЕФА699
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Сувенір "Ключ"

Сувенір "Ключ"

Артикул:0206029003
Показано з 1 по 24 із 79 (всього 4 сторінок)